Kızlarını bir yıl dolaba kilitlediler

'Yurt Dışı Haberler' forumunda HÜZÜN_LÜ tarafından 4 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Kızlarını bir yıl dolaba kilitlediler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Amerika'da 12 yaşındaki bir kız buzdolabından yiyecek çaldığı gerekçesiyle ailesi tarafından dolaba kilitlendi. 1 yıl boyunca dolapta tutulan kız, polisler tarafından kurtarıldı.

  Amerika Teksas’ta anne babası tarafından 1 yıldan uzun süredir dolapta kilitli tutulan 12 yaşında bir kız kurtarıldı. Baba Alfredo Ines (43) ile anne Leticia Ines’in (40) sadece okula gideceği ve yemek yiyeceği zaman küçük kızın dolaptan çıkmasına izin verdiği öğrenildi. Adı açıklanmayan küçük kızın yetersiz beslenme nedeniyle 8 yaşında bir çocuk gibi göründüğü açıklandı.

  ‘SÖYLEMEYE KORKTUK’
  Ailesi, küçük kızın tuvaleti kullanmasına da izin vermiyordu. Kız, ihtiyacını dolapta bulunan bir kovaya gideriyordu. Küçük kızın 11, 15 ve 17 yaşındaki erkek kardeşleri, ailelerinden korktukları için durumu yetkililere bildirmediklerini söyledi. ‘Çocuğa işkence’den gözaltına alınan karı-koca “Kızımız buzdolabından yiyecek çalıyordu. Onu durdurmak için yaptık” dedi. Küçük kız yetimhaneye gönderilirken diğer çocuklar ailenin yakınlarına verildi.


  (Posta)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kızlarını yıl dolaba Forum Tarih
Burç kızlarının kışkırtıcı özellikleri Burçlar Alemi - Astroloji 1 Şubat 2010
Kızlarınıza Şirinmi Şirin Patikler El Örgü Örnekleri 2 Şubat 2009
Kızlarınızı Dindarlarla Evlendirin İslamda Aile ve Kadın 10 Ağustos 2008
Asal sayı ne demek hangi sayılar asaldır kısaca Eğitim Bilgileri Dün 23:17
3. sınıf Türkçe çalışma kitabı meb yayınları sayfa 127 128 129 130 Yıldızla Isınmış cevapları Sorular ve Cevaplar 23 Eylül 2017

Bu Sayfayı Paylaş