Kızlarını bir yıl dolaba kilitlediler

'Yurt Dışı Haberler' forumunda HÜZÜN_LÜ tarafından 4 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Kızlarını bir yıl dolaba kilitlediler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Amerika'da 12 yaşındaki bir kız buzdolabından yiyecek çaldığı gerekçesiyle ailesi tarafından dolaba kilitlendi. 1 yıl boyunca dolapta tutulan kız, polisler tarafından kurtarıldı.

  Amerika Teksas’ta anne babası tarafından 1 yıldan uzun süredir dolapta kilitli tutulan 12 yaşında bir kız kurtarıldı. Baba Alfredo Ines (43) ile anne Leticia Ines’in (40) sadece okula gideceği ve yemek yiyeceği zaman küçük kızın dolaptan çıkmasına izin verdiği öğrenildi. Adı açıklanmayan küçük kızın yetersiz beslenme nedeniyle 8 yaşında bir çocuk gibi göründüğü açıklandı.

  ‘SÖYLEMEYE KORKTUK’
  Ailesi, küçük kızın tuvaleti kullanmasına da izin vermiyordu. Kız, ihtiyacını dolapta bulunan bir kovaya gideriyordu. Küçük kızın 11, 15 ve 17 yaşındaki erkek kardeşleri, ailelerinden korktukları için durumu yetkililere bildirmediklerini söyledi. ‘Çocuğa işkence’den gözaltına alınan karı-koca “Kızımız buzdolabından yiyecek çalıyordu. Onu durdurmak için yaptık” dedi. Küçük kız yetimhaneye gönderilirken diğer çocuklar ailenin yakınlarına verildi.


  (Posta)
   

Bu Sayfayı Paylaş