Kızıltepe Stadı Çim Sahaya Kavuşuyor

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 25 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Kızıltepe Stadı Çim Sahaya Kavuşuyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mardin'in Kızıltepe ilçesi Şehir Stadı'nın çimlendirilmesi çalışmaları başladı. AK Parti Mardin Milletvekili Mehmet Halit Demir'in Kızıltepeli genç sporculara çim sözü üzerine Ankara'da gerçekleştirdiği temasların sonucunda ödenek çıkarıldı. İhale edilen Kızıltepe Şehir Stadı çimlendirilmesi işini alan firma ilk kazmayı vurdu.
  Çevre ve tesis modernizasyonu, koşu bantları ve stat zemininin çimlendirileceği projeyle ilgili konuşan AK Parti Mardin Milletvekili Mehmet Halit Demir, "Kızıltepe'de 2008 yılında ilçemizde amatör takım başkanlarıyla yaptığımız toplantı sırasında dile getirilen en belirgin talep Kızıltepe Şehir Stadı'nın çimlendirilmesi işi idi. Bu talebi yerine getireceğimizin sözünü o gün verdik. Meğer benzer sözleri bizden önce de verenler olmuş, onun için o günlerde arkadaşlarımıza pek inandırıcı gelmese de biz sözümü
  vermiştik. Verdiğimiz sözün takipçisi olduk. Birçok engellemeyle karşılaşmış olmamıza rağmen 740 bin TL tutarında çıkardığımız ödenekle yüklenici firmaya biçilen 90 günlük yapım süresi ile çalışmalarına bugün başlıyor olması bizi mutlu kılmıştır. Her şeyin en güzeline layık olan Kızıltepeli gençlerimizin daha iyi koşularda eğitimlerini yapabilmeleri ve sportif aktivitelerini sürdürebilmeleri için çalışmalarımızı gayretli bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz" dedi.


  [​IMG]

  Kaynak: midyatdogus
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kızıltepe Stadı Çim Forum Tarih
2016 Kızıltepe nüfusu kaçtır? Mardin Tanıtımı 28 Ocak 2016
2014 Kızıltepe Nüfusu Mardin Tanıtımı 25 Şubat 2014
2013 Kızıltepe Merkez Nüfusu Mardin Tanıtımı 13 Mart 2013
2013 Yılı Kızıltepe Nufusu Kaçtır Mardin Tanıtımı 13 Mart 2013
2013 Kızıltepe Nüfusu Mardin Tanıtımı 13 Mart 2013

Bu Sayfayı Paylaş