Kıskanmam için çok neden var

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 28 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Kıskanmam için çok neden var konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel ile sevgilisi 2009 Belçika güzeli Zeynep Sever, ilişkilerini saklamaktan vazgeçti. Önceki gün İstinye Park girişinde görüntülenen ikili, habercilerin sorularını da yanıtsız bırakmadı.


  [​IMG]
  Kaçmaktan vazgeçtiler

  * Volkan Demirel ile Zeynep Sever’in ilişkisi uzun zamandır biliniyordu ancak çift ısrarla objektiflerden kaçıyordu. Bu kovalamaca sonunda onların isteğiyle son buldu. Daha önce “Çevredekilerin bakışları yüzünden baş başa yemeğe bile çıkamıyoruz” diyen çift, önceki gün magazin muhabirlerinin gözde mekanı İstinye Park’a geldi. Ve onları ilk kez birlikte görüntülemek mümkün oldu.

  Yarışmamdan memnun

  * İkili, kamera yasağını kaldırdığı gibi sorulardan da kaçmadı. Sever, güzellik yarışmasına katılmasına Volkan’ın ne tepki gösterdiği sorulduğunda ise sevgilisini onore edecek bir yanıt verdi: “Yarışmaya katılmamdan çok memnun, çünkü o kıskanç değil. Benim Volkan’ı kıskanmak için daha fazla nedenim olduğu kesin!” Alışverişin ardından yemek yiyen ikili, mekandan yine birlikte ayrıldı.
  Hürriyet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kıskanmam için çok Forum Tarih
Genel seçimler niçin yapılır? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Yerel seçimler niçin yapılır? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Aileniz hangi işlemleri gerçekleştirmek için belediye hizmetlerinden yararlanır? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Muhtara hangi ihtiyaçlarımızı karşılamak için gideriz kısaca Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Yerel yönetim birimleri halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak için hangi görevleri yaparlar? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş