Kırmızı Kalem Darbeleri Kitap Özeti Serdar Çakan

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 3 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Kırmızı Kalem Darbeleri Kitap Özeti Serdar Çakan konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kırmızı Kalem Darbeleri Kitap Özet - Serdar Çakan Kitapları - Kırmızı Kalem Darbeleri Kitap Tanıtım - Kitap Fiyatları - İndirimli Kitaplar  Kitap Özet

  Hakan, babasının yokluğunda annesi ve ablasının baskın iktidarı altında büyüyor. En başlarda hiç sorgulamadığı bu durum, bilmediği bir gerçeği öğrenmesiyle başlayan macerasının temel nedenini oluşturuyor. İstemeden, belki de isteyerek evini terk etmek zorunda kalan bu genç adam bir yandan annesinin "geri dön" baskılarına, diğer yandan geride bıraktığı aşkının ıstırabına dayanmaya çalışıyor. Gittiği yeni şehirde aldığı her nefesle kendini yeniden keşfeden Hakan, geçirdiği yıllar içinde hayatını altüst edecek başkalarıyla macera dolu bir yaşama başlıyor. Fakat yıllar geçtikçe "kurdum dediği yeni hayatının aslında kendi iradesi dışında seyir ettiğinin farkına varıyor. Ve Hakan, sarışın bir kadının büyük dramı, yıkıcı bir yer sarsıntısı ile birleştiğinde geride bıraktığı evi ile yaşadığı yeni hayatı arasındaki köprüyü nihayet kurabilir duruma geliyor.

  Kırmızı Kalem Darbeleri, tüm algılarımızı altüst edecek beklenmedik bir sona doğru ilerlerken hayatını ablukaya almış kadınlardan kendini kurtarmaya çalışan bir genç adamın soluk kesen hikayesini anlatıyor.


  [​IMG]

  Kırmızı Kalem Darbeleri

  Serdar Çakan
  · Cinius Yayınları
  · Basım Tarihi : 10 - 2010
  · ISBN : 978-605-127-096-8
  · Sayfa Sayısı : 240
  · Etiket Fiyatı : 9.00 TL
   

Bu Sayfayı Paylaş