kıR evLeri

'Dekorasyon' forumunda Siraç tarafından 1 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  kıR evLeri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  kıR evLeri

  [​IMG]

  Şehir yaşamının yorucu temposundan sıyrılıp kendinizi doğaya ve onun sunduklarına bırakmak kır evlerine taşınmaktan geçiyor. Tabii bunu yapmak herkes için mümkün olmasa da en azından bu etkiyi evinize taşıyabilirsiniz.

  Bunu gösterebileceğiniz en özel alanlar ise mutfaklardır. Bu tarz mutfakların özelliklerine gelince yemek bölümü mutfağa yakın bir yerde konumlanır ve genellikle yuvarlak masa yerine dikdörtgen masa tercih edilir sandalyeler oturumu rahat olanlar arasından seçilir.

  Büfeler porselen takımlarınızı fincanları kısacası mutfakta kullandığınız aksesuarları sergileme açısından önemlidir ve teknolojik aletler kullanılmaz.

  Dolap rafları ya açık ya da camlıdır. Eğer bazı konfor sağlayıcı aletlerden kopamıyorsanız bunları kamufle etmeli ya da uygun renkte ve modelde seçmelisiniz.

  Ahşap kullanımı bu stilin en belirgin özelliğidir. Eski küpler işleme demir ferforjeler eski cam eşyalar bakırlar porselenler çiçek desenli kumaşlar danteller tamamlayıcı aksesuarlardır.

  Kullanılan malzemeler çoğu zaman ham kullanılmalı ve ahşabın damarları hasırların düğümleri mümkün olduğunca belirgin bırakılmalıdır. Doğanın sunduğu ürünler ağaç dalları çakıl taşları kuru yapraklar bu evlerin mücevherleridir

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - kıR evLeri Forum Tarih
Kıkırdak doku nedir görevleri nelerdir kısaca Konu Dışı Başlıklar 31 Ekim 2015
Kırıkkale Toki Evleri Satış Fiyatları 2010 Kırıkkale Tanıtımı 1 Kasım 2010
Huzurevleri Anaokulu Diyarbakır Merkez Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 23 Temmuz 2010
Keleşevleri Köyü Çüngüş Diyarbakır - Çüngüş Keleşevleri Köyü Hakkında Bilgi Diyarbakır Tanıtımı 1 Mart 2010
Kırşehir'in Tarihi Evleri İç Anadolu Bölgesi 22 Nisan 2009

Bu Sayfayı Paylaş