Küçük Sırlar Dizisinin 1.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 1 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Küçük Sırlar Dizisinin 1.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Küçük Sırlar Dizisinin 1.Bölüm Özeti

  Kanal D’de yepyeni bir dizi başlıyor…

  Sahip oldukları paranın dolayısıyla sahip oldukları gücün sınırı yok. Hikayenin ana temaları; masumiyet büyümek sırlar ve popüler olmak sevilmek ve hayatta kalmak için söylemek zorunda olduğumuz yalanlar.
  Masumiyet bütün karakterlerin hayatlarının farklı yerlerinde işlense de aslında en çok dizinin başkahramanı Su’nun hikayesini şekillendiriyor. Su yaşadığı dünyanın en pırıltılı en beğenilen en konuşulan en özenilen kızı. Diğerleri gibi ‘vampir’ olmamaya ‘temiz’ kalmaya kendine yeni bir yol çizmeye çalışıyor. Ama o dünyanın dışında kalmak kolay değil.O dünyanın içinde durmak da. Ama hiçbiri tam ortada durmak kadar zor değil.

  Küçük Sırlar’da aşkın ve popülerliğin hayatın merkezi olduğu sert olduğu kadar eğlenceli yönleriyle gençlerin; karanlık karmaşık sevgiyle olduğu kadar çaresizlik ve nefretle örülen ailelerinin hikayeleri anlatılıyor.
  Küçük Sırlar’ın kahramanlarının hemen hemen hepsi ‘vitrinde yaşıyor.’ Gözümüz kahramanların hemen hemen hepsini magazin eklerinin ikinci sayfa haberlerinden ısırıyor. Bu nedenle çok uzak gibi görünseler de çok yakınlar. Onlar daha büyük arenalarda ve daha güçlü düşmanlarla savaşsa da yaraları duyguları aşkları sevgi ve nefretleri hepimizinki gibi.
  Dizide diğer yerli dizilerin kurgu ve hikayelerinden farklı hızlı ve yoğun bir anlatım tarzı yaratılırken kahramanların hayatlarında önemli bir yeri olan Facebook Twitter ve cep telefonları da hikayelerinin gelişiminde kullanılıyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş