Küçük Sırlar Dizisi 15. Bölüm Fragmanı Ve Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_inci tarafından 21 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Küçük Sırlar Dizisi 15. Bölüm Fragmanı Ve Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Küçük Sırlar Dizisi 15. Bölüm Fragmanı  Küçük Sırlar Dizisi 15. Bölüm Özeti

  Su, kaçtığı herkesle yüzleşmek zorundadır. Üstelik de hepsiyle aynı anda. Durumu kurtarmaya çalışsa bile, Ayşegül’ün onu görmesi, herkesin döndüğünü bilmesi demektir. Su, geceyi oradan kaçmadan bitirirse, iş onun olabilecektir. Aksi halde parasız ve okulsuz kalacaktır.
  Su’yla karşılaşmalarının ardından Ayşegül, Çetin’e karşı hissettiklerini saklamaya çabalamaktan vazgeçer. Çetin’in Su’ya düşkünlüğü onu deli etmektedir. Bu, Ayşegül için savaş demektir ve onun dünyasında kaybetmeye yer yoktur.
  Arzu ve Ali’nin, toz pembe ilerleyen ilişkilerini Arzu’nun hamilelik haberi sarsar. Bundan sonra ilişkinin nasıl devam edeceği tamamen Ali’nin elindedir.
  Diğer yandan Fulya ve Demir’in durumu, Su’nun kafasını kurcalar. Sormamaya çalışsa bile bir yere kadar durabilir. Fulya’dan öğrendikleri Su’yu huzursuz edince, Su dayanamaz ve Demir’e gider. Acaba Demir eskisi gibi Su’nun bir lafıyla her şeyi unutabilecek midir? Demir, kendini Su’yu düşünmediğine inandırmıştır ama Su’yu görmesi bütün dengesini bozar. Her ikisinin kafası da çok karışıktır.
  Çetin, Su’yu gördüğünden beri ondan başka bir şey düşünememektedir. Ne yapıp edip, onu bu sefer, beraber olmaya ikna etmelidir ve bunun için harekete geçer. Çetin hayatında yaptığı en romantik eyleme girişir. Ama bu durum Su’nun başına dert açacaktır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Küçük Sırlar Dizisi Forum Tarih
Küçük Sırlar Dizisi 24. Bölüm Fragmanı İzle Diğer Yerli Diziler 3 Ocak 2011
Küçük Sırlar Dizisi Müziği Gitar Notası Müzik Türleri ve Enstrümanları 19 Aralık 2010
Küçük Sırlar Dizisi 17. Bölüm Fragmanı Ve Özeti Diğer Yerli Diziler 5 Kasım 2010
Küçük Sırlar Dizisi 14. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 14 Ekim 2010
Küçük Sırlar Dizisi 5. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 12 Ağustos 2010

Bu Sayfayı Paylaş