Küçük Kadınlar Dizisinin 94.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 13 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Küçük Kadınlar Dizisinin 94.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Küçük Kadınlar Dizisinin 94.Bölüm Özeti

  KARDEŞLER ARASI KUTUPLAŞMA BAŞLIYOR!  Ölümden dönen Cansu, sonunda eve geri gelmiştir ama artık o eski Cansu değildir... Bilge ve Armağan onu tanıyamazken; Yeliz, Cansu ile ittifak kurar. Kardeşler arasında kutuplaşma başlar.

  Cansu'nun eve gelişi mutluluktan çok yeni dert ve üzüntüleri beraberinde getirir. Kayıp olduğu 2 yıl boyunca Yeliz'in hastanede olduğunu öğrenen Cansu, onun dışında Armi ve Bilge'ye kin besler onları kendisini yeterince aramamakla gözden çıkarmak ile suçlar. Ruh sağlığı hala çok da yerinde olmayan Yeliz'de Cansu'yu özellikle Armi'ye karşı kışkırtarak evde kutuplaşmaya neden olur.
  Ali ise bütün ailesine karşı gelerek Eylül ile evlenmeyi kafasına koyar. Ali'yi kararından vazgeçiremeyen annesi çareyi Eylül'ü istemekte bulur. Ancak Hulusi Bey öldüğü için Eylül'ü sürpriz bir isimden isterler. Gece oldukça gergin geçerken, sakin gözüken kaynana Asiye'nin ise Eylül ile ilgili başka planları vardır.

  Kızlarla bir türlü konuşamayan Armi, Ozan ile birlikteyken kötü bir sürpriz ile karşılaşırlar. Ozan'ın karısı vakit kaybetmeden Armi'ye karşı harekete geçer. Bu da suları bir türlü durulmayan evde yeni bir fırtınanın çıkmasına neden olur.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Küçük Kadınlar Dizisinin Forum Tarih
Küçük Kadınlar Dizisinin 99.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 14 Ekim 2010
Küçük Kadınlar Dizisinin 98.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 14 Ekim 2010
Küçük Kadınlar Dizisinin 97.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 30 Eylül 2010
Küçük Kadınlar Dizisinin 96.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 22 Eylül 2010
Küçük Kadınlar Dizisinin 95.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 13 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş