Küçük Kadınlar Dizisinin 89. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Dine tarafından 6 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Küçük Kadınlar Dizisinin 89. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Küçük Kadınlar 89. Bölüm Özeti


  Hulki Yeliz ve Ceyhun’dan intikam almak için harekete geçer.
  Yeliz Hulki’nin ablası Eda ile ilgili bir gerçeği öğrenir tüm dengeler değişir.
  Hulki Yeliz’i polise ihbar eder. Polis Ceyhun ile Yeliz’i saklandıkları evde kıstırır ve karakola götürür. Kıskançlık krizindeki Hulki Yeliz’e Ceyhun ile öpüşmelerinin hesabını sorar. Yeliz’e uyguladığı yasaklara yenilerini ekler. Bu durum karşısında Eda ise zevkten dört köşedir. Kendini savunmaya çalışan Yeliz bütün bunların tezgahlandığına Hulki’yi inandıramaz. Fakat Eda da boş bulunup bir açık verir. Yeliz öğrendiği bu gerçeği lehine çevirmeye kısılıp kaldığı hapishaneden kurtulmaya çalışır.

  Yetkin ise Armi’yi ailesi ile yemeğe davet eder. Kalbi hala Utku’da olan Armi bu yemeğe zoraki katılır ve ikili arasında tatsız bir sürpriz yaşanır.
  Hulusi’nin de para sıkıntısı olduğunu öğrenen Cansu kendince bir çözüm bulur ve ablalarından gizli para kazanmak için yollara düşer.
  Memed’in babasından yediği dayaklara dayanamayan Bilge bu olaya daha fazla seyirci kalamaz. Memed’in iyiliği için bir karar verir.
  Bulduğu cüzdanı sonunda sahibine geri götüren Armi paranın birazını harcamıştır ve hayatını kurtardığı adamdan hiç tahmin etmediği bir karşılık görür.
   

Bu Sayfayı Paylaş