Küçük Kadınlar 75.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 5 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Küçük Kadınlar 75.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  “KÜÇÜK KADINLAR”
  75. BÖLÜM
  HULKİ İNFAZ CD’SİNİN YELİZ’İN ELİNE GEÇMESİNİ ENGELLER.YETKİN İLE ARMİ’Yİ BİRLİKTE GÖREN UTKU SARHOŞ OLUR VE OLAY ÇIKARIR.
  EYLÜL DAVA İLE İLGİLİ ÇOK ÖNEMLİ BİR BELGEYE ULAŞIR.BU BELGENİN KARŞI TARAFA GEÇMESİ HULUSİ’NİN MESLEK YAŞAMINI BİTİRECEKTİR.

  Armi’yi başkası ile gören Utku,deliye döner. Armi’yi zorla dışarı çıkaran Utku,Yetkin ile kavga eder.Hulki büyük tehdit altındadır.Yeliz’in eline geçen cinayet CDsini geri alabilmek için türlü numaralar çevirir.Ancak tehlike büyüktür ve görgü tanığını susuturmak için harekete geçmek gerekmektedir. Bilge, köyü için geniş çaplı bir dayınışma başlatır. Köyünü kurtarmak için harekete geçen köy sakinleri de gelince olay medyada daha geniş yer bulur. Hulusi Bey’e borçları nedeniyle haciz gelir. Zorda kalan Hulusi’nin aldığı mafya davasından artık kaçışı yoktur. Çünkü borçlarını kapatmak için mafyadan yüklü bir ödeme alır. Bunun bedeli ise suçlu olduğunu bildiği bir adamı savunmaktır. Üstelik adamın suçlu olduğuna dair çok önemli bir gelişmede yaşanır. Eylül ise babasından intikam almak için eline geçen fırsatı kaçırmaz.Delil’i karşı tarafa verir. Bu gelişme Hulusi’nin hem kariyerini hem de hayatını bitirecek kadar güçlüdür. Armi,Tezer’i dükkanında bayılmış bir halde bulur Yetkin’i arar ve yardım ister. İyileştiği için Yeliz ile karı koca olmak için can atan Hulki, ondan istediği yakınlığı bulamayınca süpriz bir çözüme gider. Yeliz ise Hulki’nin bu şüpheli davranışlarını aldırış etmez.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Küçük Kadınlar Bölüm Forum Tarih
Küçük Kadınlar Dizisi 120.Bölüm Fragmanı İzle Diğer Yerli Diziler 4 Mart 2011
Küçük Kadınlar Dizisi 119.Bölüm Fragmanı İzle Diğer Yerli Diziler 21 Şubat 2011
Küçük Kadınlar Dizisi 118.Bölüm Fragmanı İzle Diğer Yerli Diziler 21 Şubat 2011
Küçük Kadınlar Dizisi 117.Bölüm Fragmanı İzle Diğer Yerli Diziler 17 Şubat 2011
Küçük Kadınlar Dizisi 113.Bölüm Fragmanı ve Özeti Diğer Yerli Diziler 21 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş