Köşk İlköğretim Okulu Konya Hüyük

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Köşk İlköğretim Okulu Konya Hüyük konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Köşk İlköğretim Okulu Hakkında - Köşk İlköğretim Okulu Tanıtım - Köşk İlköğretim Okulu Resimleri - Köşk İlköğretim Okulu İletişim


  Köşk İlköğretim Okulu Konya Hüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Köşk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Köşk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Köşk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Köşk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Köşk İlköğretim Okulu Tanıtımı:

  Okulumuz iki binadan oluşmaktadır. Okulumuz 1987 yılında faaliyete geçmiştir. Binalar devlet ile vatandaş işbirliğiyle yapılmıştır. 8 derslik, 1 laboratuar ve anasınıfı faaldir. Okul bahçesinin büyüklüğü 4752 m2’dir. Basketbol, voleybol ile futbol sahası mevcuttur. Okulumuz anasınıfında 17, 1. kademede 32, 2. kademede 30 öğrenci eğitim ve öğretime devam etmekte olup birleştirilmiş sınıf uygulaması 2006 yılının 2. yarıyılında başlamıştır. Okulumuzun ısınma sorunu yoktur. Okulumuz kaloriferlidir.

  Köşk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KONYA / HÜYÜK
  Adı: KÖŞK İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: KOŞK KASABASI HÜYÜK/KONYA
  Telefon Numarası: 3325488002
  Faks Numarası:
  E-mail Adresi:
  285296@meb.k12.tr
  Web Adresi: -

  Köşk İlköğretim Okulu Resimleri:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş