Judith McNaught - Sen Gelmeden Önce

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda Mavi_Sema tarafından 16 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Judith McNaught - Sen Gelmeden Önce konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Judith McNaught - Sen Gelmeden Önce


  [​IMG]
  Sheridan Blomleigh'in çocukluğu bir at arabasında, babasıyla birlikte mutlu bir gezgin gibi Amerikan kasabalarını dolaşarak geçmiştir. Ancak on dört yaşına geldiğinde evde kalmış teyzesinin hoşgörüsüz eğitimi altına girmek zorunda kalır.
  Varlıklı genç hanımlara eğitim veren bir okulda öğretmenlik yapmaya başladığında, öğrencilerinden Charise'in bir lordla evlenmek üzere İngiltere'ye gideceğini öğrenince, hayatında yeni bir sayfa açma umuduyla ona refakatçi olmayı kabul eder. Charise, gemide tanıştığı biriyle bir limanda inip ortadan kaybolunca, Sheridan, Londra'ya tek başına gidip Charise'in nişanlısına hesap vermek zorunda olduğunu düşünür.
  Ancak Londra'da beklenmeyen bir olay olmuş ve Charise'in nişanlısı bir kazada yaşamını yitirmiştir. Kazaya sebep olan Lord Stephen Westmoreland, suçluluk duygusu içinde, limana açıklama yapmaya gelmiştir. Durumu Sheridan'a açıklamaya çalışırken, bir vincin tadışıdığı ağır bir kargo genç kızın başına çarpar. Lord, kendini kaybeden Sheridan'ı evine götürüp doktoruna teslim eder. Genç kız üç gün sonra Stephen Westmoreland'in yatak odasında kensine geldiğinde, geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamamaktadır. Güzel Sheridan ile yakışıklı, zeki ve cömert Kont Stephan arasında tutkulu bir aşk doğar. İki genç evliliğe doğru yol alırken, beklenmeyen bir gelişmeyle mutluluk bir kabusa dönüşürse de, aşk acımasız sınavlardan galip çıkacaktır..

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Judith McNaught Gelmeden Forum Tarih
Düşler Krallığı Kitabı - Judith McNaught Kitap, Resim ve Dergi 19 Aralık 2010
Gece Fısıltıları Kitap Özeti - Judith McNaught Kitap Özetleri & E-Kitaplar 19 Kasım 2010
Cennet Kitap Özeti - Judith McNaught Kitap Özetleri & E-Kitaplar 19 Kasım 2010
Judith McNaught - Düşler Krallığı Kitap Özetleri & E-Kitaplar 16 Şubat 2010
Judith McNaught - Cennet Kitap Özetleri & E-Kitaplar 16 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş