Jeyan Kitabı - Eser Demir

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda SeLeN tarafından 4 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Jeyan Kitabı - Eser Demir konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Eser Demir Jeyan kitap tanıtımı - kitap özeti



  Kitabın künyesi

  Jeyan
  Eser Demir

  Cinius Yayınları
  Edebiyat
  Fiyatı : 14,00 TL
  Ağustos 2010,
  232 sayfa,
  ISBN: 9786051270852


  Kitap hakkında

  HAYRABOLU’DA KATLİAM GİBİ KAZA. JEYAN İSİMLİ KÜÇÜK KIZ, GENÇ ŞOFÖRÜN KULLANDIĞI ARABANIN ALTINDA VAHŞİCE CAN VERDİ.”

  Yetkililerin açıklamalarına göre çevre illerden çevik kuvvetler ve askeri birlikler de çıkan olayları engellemek için Tekirdağ ve Malkara’ya gidiyorlar. Olayların ne sebepten ötürü cereyan ettiği hakkında henüz bir bilgi ve yapılan bir açıklama mevcut değil. Fakat şu ana kadar Malkara ve Tekirdağ’da ölü sayısı giderek artıyor, Trakya’da durum giderek kötüleşiyor. Birilerinin buna dur demesi gerekiyor.

  Tüm kabus Hayrabolu’daki o kanlı kazadan sonra başladı. Arel yaptığı hatanın farkında bile değildi. Soğuk bir Tekirdağ akşamı dört üniversiteli genç tarafından davet edildi. Ve O geldi. Kimse tahmin bile edemezdi, Trakya’da başlayan Jeyan cinnetinin ülke sınırlarını aşacağını. İsrail savaş çanları çalıyordu. Başbakan bu durumun bardağı taşıran son damla olduğunu vurguladı ve ekledi. “Türkiye sabır taşı değildir, eğer öyle görülüyorsa görenler o taşın altında ezilecektir.”

  Eğer o kazayı siz yapmış olsaydınız dünyaya gelmiş olduğunuz için binlerce kez lanet okurdunuz. İlk sayfasından finale kadar nabzınızı patlatacak bir korkuya hazır olun.

  Ve Jeyan’ı okuduktan sonra arabanıza binerken bir kez daha düşünün

  Kitap kapağı

  [​IMG]
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş