Jet Sender 1.4.0

'I-J' forumunda Siraç tarafından 5 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Jet Sender 1.4.0 konusu Jet Sender 1.4.0

  Tanıtım:
  Jet Sender içerisinde mail dizayn etmek için Mail Editör (HTML Editör) barındıran, maillerinizi gruplandırabileceğiniz ve bu gruplar içerisine herhangi bir sınır olmaksızın mail adreslerini manuel olarak veya dosyalardan ekleyebileceğiniz, direk (dns sunucusu kullanarak) ya da smtp sunucusu kullanarak mail gönderebileceğiniz bir programdır.

  Jet Sender Object Oriented Programming (Nesne Tabanlı Programlama) mimarisine göre hazırlanmıştır. Bu sebepten dolayı diğer mail gönderme programlarına göre çok daha hızlı ve sorunsuz çalışır. Jet Sender'ı kullanarak dakikalar içerisinde mail dizaynı yapabilir ve hazırladığınız reklam, tanıtım ve bilgilendirme maillerini çok kısa sürede milyonlarca kişiye gönderebilirsiniz.

  Jet Sender mail gönderimleriniz için tüm kolaylıkları bir arada sunar. Mail gönderme, mail dizayn etme, gruplandırma, 2 farklı yöntemle gönderme özellikleri dışında ayrıca alan adı adreslerinizin smtp sunucusunu bulmasını sağlayacak, veritabanlarınızı yedekleyecek ve bakımını yapacak, dns sunucunuz hakkında bilgi almanızı sağlayacak birçok aracı da içerisinde barındırır.

  Jet Sender ile gönderilen gruptaki toplam mail sayısını, gönderilen ve gönderilemeyen mail sayısını görebilir, gönderilemeyen adresleri tek bir tıklamayla gruptan silebilirsiniz.

  Jet Sender profesyonel bir biçimde log kayıtları tutar. Hangi mailin neden gitmediğinden, gönderme işleminin raporlarına ve sunucu arasındaki iletişim bilgilerine kadar tüm bilgileri sunar.

  Sürüm : 1.4.0

  Boyut : 5.71 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 10 gün/1000 gönderim

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows NT/2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Nadas Yazılım


  [​IMG]


  Jet Sender 1.4.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Sender Forum Tarih
Yemişendere İlköğretim Okulu Merkez Muğla Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 8 Kasım 2010
Esendere İlköğretim Okulu Kahta Adıyaman Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 23 Temmuz 2010
Yemişendere Köyü Merkez Muğla Muğla Tanıtımı 23 Nisan 2010
Esendere Köyü Kalkandere Rize Rize Tanıtımı 20 Nisan 2010
Şendere Köyü Ardeşen - Rize Rize Tanıtımı 20 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş