Jerrycan 7.12 Download

'I-J' forumunda Siraç tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Jerrycan 7.12 Download konusu Jerrycan 7.12 Download

  Sürüm : 7.12

  Boyut : 6.70 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 10 kayıt

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows NT/2000/XP/Vista

  Üretici Firma : Jerrycan

  Tanıtım:
  Jerrycan programıyla araçlarınızla ilgili tüm masraf bilgilerini yönetebilirsiniz. Programa yakıt kullanımı, bakım, genel giderler gibi bilgileri girebilirsiniz. Verileriniz istatiksel ve grafikler halinde gösterilebilir. Bu sayede aylık ya da yıllık araç masraflarına erişmiş olursunuz.

  Programı açıp 'New' butonuna tıkladığınızda, ilk önce yeni bir araç oluşturmakla işe başlayabilirsiniz. Aracın adı ayrıca dosyanın adı da olur. Bu aracı ilgilendiren tüm bilgiler bir veritabanı içinde toplanır. Veritabanının kaybedilmesine karşı bilgilerinizi disket sürücü, USB ve diğer aygıtlara yedekleyebilirsiniz. Ayrıca geri yükleme işlemi de yapar. Program içinden verilerinizi EXCELL'e de gönderebilirsiniz.

  Program sadece İngilizce ve Fransızca dillerini desteklemektedir. Verilerinizi yazdırabilir ve yazdırmadan önce öngörünümüne bakabilirsiniz.

  Programın içindeki 'Notebook'la tüm yakıt, yağ değişimi ve bakım kayıtlarını kaydedebilir, süzme aracı yoluyla süzebilir ve depolayabilirsiniz. 'Fill up' bölümünden doldurma tarihi, araba ile katedilen mesafe, alınan yakıtın litre fiyatı, kaç litre yakıt deposu olduğu, toplam fiyat ve hesaplama işlemlerine erişilebilir.

  Raporlama bölümüyle yıllık yakıt tüketimi ve masraf bilgilerini çıkartabilirsiniz. İsterseniz grafik olarak da bu bilgileri gösterebilirsiniz.

  Programın deneme sürümünde sadece 10 kayıt yapabilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise 10 EURO'dur.
  [​IMG]

  Jerrycan 7.12
   

Bu Sayfayı Paylaş