Jeroboam 6.16 Download

'I-J' forumunda Siraç tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Jeroboam 6.16 Download konusu Jeroboam 6.16 Download

  Sürüm : 6.16

  Boyut : 6.79 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 10 kayıt

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows NT/2000/XP/Vista

  Üretici Firma : Jerrycan

  Tanıtım:
  Şarap mahzeni yönetme yazılımı. En iyi bağ bozumlarını takdir etmeye yardımcı olmaya çalışan bir programdır. Programın içindeki mahzen kitabı, mahzenler için her şarabı içeren bir bilgi dosyadır. Stok yöneticiliği ve şaraplar hakkında bilgi vermesi açısından yardımcı olur. Programın içinden istediğiniz şarabı seçerek özelliklerine bakabilirsiniz. Şarabın rengi, üretim bölgesi ve bazı bilgilere göz atabilirsiniz(konum, ünvan, ülke gibi). Programın arama özelliğiyle tüm içerikleri süzebilir ve sadece o yıla ait şarapların sayısını gösterebilirsiniz.

  'New' butonuna tıkladığınızda yeni bir şarap eklemesi yapabilirsiniz. Yeni parçada ihtiyaç duyacağınız bilgiler ise şöyledir: Renk, ülke, bölge, ünvan, arazi, üretici, bağ bozumu bilgilerinin yanında mahzendeki konumu, şişe sayısı, olgunluk yılı (içmeye hazır), yorumlar, kaynak/satıcı, resimler gibi bilgiler girilebilir.

  Doldurduğunuz her bilgi veritabanı içinde yer alacaktır. Listeden bir ad seçtiğinizde (üretici, ünvan, ülke gibi) aynı üreticiden sık sık şarap almışsanız bunu tesbit edebilirsiniz. Eğer yeni adlandırma listede yoksa listeye dahil edilir.

  Mahzen içeriğinin istatistiğini yapabilirsiniz. Şişe sayısı, şarap sayısı ve toplam değeri gibi. Ayrıca renge, ülkeye, bölgeye, bağ bozumuna göre istatistik yapabilir ve bunları bir grafik içinde gösterebilirsiniz. Bu bilgilerin ayrıca çıktısını da yazıcıdan alabilirsiniz.

  Program sadece İngilizce ve Fransızca dillerini desteklemektedir. Programın içinden veritabanını yedekleyebilir, bir sorun çıktığında yedeklediğiniz veritabanını geri yükleyebilirsiniz.

  Programın deneme sürümünde sadece 10 şarap kaydı yapabilirsiniz. Lisanslı kullanım fiyatı ise 14 EURO'dur.
  [​IMG]

  Jeroboam 6.16
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Jeroboam Download Forum Tarih
Dosya İndirme Sitelerinden Internet Download Manager ile nasıl toplu indirme yapılır Resimli Program Anlatımı 23 Temmuz 2011
MSP Messenger indir download Msn ve Sohbet Programları 27 Haziran 2011
GMER Rootkit Algılama ve Temizleme Programı İndir Download Güvenlik Programları 6 Mayıs 2011
R-Studio Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Programı İndir Download Q-R 6 Mayıs 2011
InstantStorm Ücretsiz Ekran Koryucu Yapma Programı İndir Download I-J 6 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş