Jülide Akça İlköğretim Okulu Alanya Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Jülide Akça İlköğretim Okulu Alanya Antalya konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Jülide Akça İlköğretim Okulu Hakkında - Jülide Akça İlköğretim Okulu Tanıtım - Jülide Akça İlköğretim Okulu Resimleri - Jülide Akça İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

  ULİDE AKÇA İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKANA ZİYARET

  Jülide Akça İlköğretim Okulu 4-A öğrencileri ve Okul Öğretmeni Filiz Başaran, Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu’nu ziyaret ettiler.

  Sosyal Bilgiler dersinde öğrendikleri “yerel yönetimler” konusu ile ilgili Belediye Başkanı’na sorular soran öğrenciler öğrendiklerini de Belediye Başkanı ile paylaştılar.
  Belediye Başkanı minik öğrencilerden gelen sorulara içtenlikle yanıt vererek “Çocuklar ve gençler yerel yönetimler olarak bizim önceliğimizdir” dedi.

  Jülide Akça İlköğretim Okulu Antalya Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Jülide Akça İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Jülide Akça İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Jülide Akça İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Jülide Akça İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ANTALYA / ALANYA

  Adı: JÜLİDE AKÇA İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Kadıpaşa Mah.No:95 Alanya/Antalya

  Telefon Numarası: 2425126156

  Faks Numarası: 2425138956

  E-mail Adresi :Bilgi Yok

  Web Adresi :
  Jülide Akça İlköğretim Okulu


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Bu Sayfayı Paylaş