iSpring Free Programı 5.0.0 İndir Download Yükle

'I-J' forumunda DeMSaL tarafından 7 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  iSpring Free Programı 5.0.0 İndir Download Yükle konusu iSpring Free 5.0.0

  Boyut : 14.7 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : iSpring Solutions

  [​IMG]

  Tanıtım:
  iSpring Free, Powerpoint sunumlarınızı basit bir şekilde flash dosyasına dönüştürmenize yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Bu program ile PowerPoint sunularınızın içeriğini bozmadan web dostu flash dosyalarına çevirebilirsiniz.

  iSpring Free PowerPoint ile tümleşik olarak çalıştığı için programı indirip kurmadan önce sisteminizde MS PowerPoint programı yüklü olmalıdır. Program PowerPoint 2000/XP/2003/2007 ile uyumlu çalışmaktadır.

  Programı sisteminize yüklediğinizde MS PowerPoint uygulamanıza bir araç çubuğu olarak eklenecektir. Yayınla (Publish) düğmesine basarak tek bir tıklamayla oluşturmuş olduğunuz sunuyu flash dosyası olarak kaydedebilirsiniz. iSpring Free, PowerPoint dosyalarınızdan yüksek kaliteli flash filmleri oluşturur. Program PowerPoint animasyonlarını, tüm PowerPoint slayt geçişlerini, köprüler ve işlem düğmelerini, yerleşik ses ve video kliplerini desteklemekle beraber kendi üzerinde flash oynatıcıya sahiptir.

  Programın güzel özelliklerinden bir tanesi tüm sunu yerine sadece seçili olan dosyaları da kaydedebiliyor olmanız. Ayrıca bu program sayesinde sunumlarınıza flash dosyalarınızı da (swf) ekleyebilirsiniz.

  iSpring Free 5.0.0
   

Bu Sayfayı Paylaş