Intel Processor Identification Utility 4.0 Download

'I-J' forumunda Siraç tarafından 25 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Intel Processor Identification Utility 4.0 Download konusu Intel Processor Identification Utility 4.0 Download

  Sürüm : 4.0

  Boyut : 1.09 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Intel Corporation

  Virüs Kontrolü : Tarandı, Temiz


  Tanıtım:
  Intel Processor Identification Utility, anakartınıza yerleştirilmiş Intel çipsetini en iyi şekilde tanımanızı sağlamak amacıyla tasarlanmış bir yazılımdır. Yazılım, Intel tarafından üretildiği için gösterilen tüm bilgilere rahatlıkla güvenebilirsiniz.

  Intel marka işlemcinizi daha iyi tanımanızı sağlayan ve Intel tarafından üretilen Intel Processor Identification Utility, işlemcinizin hızını, önbelleğinin büyüklüğünü, hangi teknolojiye ve özelliklere sahip olduğunu öğrenebilmenizi sağlar. İşlemcinizin tüm özelliklerini metin belgesi olarak kaydedip çıktısını da almanıza izin veren bu yazılım, tamamen ücretsizdir.

  Kurulumu oldukça basit olan yazılımı zorlanmadan kullanabilirsiniz. Yazılımın yeni sürümü yayınlandığında, Intel web sitesinden otomatik olarak denetimi yapıp kendisini güncelleyebilen yazılımın sistemden kaldırılması da oldukça basittir.

  Yazılımın Genel Özellikleri

  Yazılım işlemcinize hız testi uygulayarak işlemcinizin gerçek hızını gösterir.
  İşlemcinizin önbelleğinin büyüklüğünü ve hızını öğrenebilmenizi sağlar.
  İşlemcinizin çift çekirdekli olup olmadığını ve kaçıncı sürüm olduğunu (Pentium 4 veya aşağısı) öğrenebilmenize izin verir.

  Not : Yazılımın üreticisi Intel olduğu için gösterilen bilgilere rahatlıkla güvenebilirsiniz. En kesin sonuçları Windows 2000 veya XP kullanıcılarının alabildiği yazılım, diğer Windows sürümlerinde bilgileri tam doğru yansıtamayabilmektedir.
  [​IMG]


  Intel Processor Identification Utility 4.0
   

Bu Sayfayı Paylaş