Install Simple 1.27

'I-J' forumunda Siraç tarafından 20 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Install Simple 1.27 konusu Install Simple 1.27

  Çok küçük boyutlu olmasına rağmen hızlı ve kolay bir şekilde Windows platformları için kurulum programı (setup) oluşturmayı sağlayan bir program. Install Simple sayesinde programlarınız için kurulum paketlerini otomatik oluşturabilirsiniz. Uygulama sayesinde veri dosyası, grafik resimleri ya da diğer dağıtımlar için tasarım hazırlayabilirsiniz.

  Program sayesinde otomatik olarak kendi programlarınız için kısayollar, uninstall (program kaldırma), kayıt kütüğü girişleri, güncelleme, lisans sözleşmesini gösterme ve diğer kullanıcılar için iletiler oluşturabilirsiniz.

  Sihirbaz arayüze sahip olduğundan tüm işleri adım adım yapabilirsiniz.

  Kullanımı hakkında kısa bilgi:
  Öncelikle pencere başlığı ve ürünün adını girerek çalışmaya başlayabilirsiniz. İkinci adımda son kullanıcı için ilk iletiyi buraya yazabilir; ya da yazılımın kurulumu, satın alma veya diğer bilgileri buraya yazabilirsiniz. Üçüncü adımda son kullanıcı için son iletiyi girebilirsiniz. Bu ileti kurulum tamamlandığı zaman gösterilir. Bu seçenekte ürününüz için kullanıcıya teşekkür edebilir veya internet sitenizi ziyaret etmesini isteyebilirsiniz. Dördüncü adımda lisans sözleşmesini girebilirsiniz. Beşinci adımda kaynak bir klasör, belirli bir klasör (Program files, Common files, Windows gibi) kurulum yolu seçilir. Altıncı adımda programınız için kısayollar oluşturabilirsiniz. Yedinci adımda kurulum anahtarı ve Windows kayıt kütüğü değeri girebilirsiniz. Sekizinci adımda kurulum paketini 'build'e tıklayarak oluşturabilirsiniz.

  Program ücretsizdir.

  http://www.rnlogic.com/installsimple/installsimple.zip
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Install Simple Forum Tarih
Install Simple 1.40 İndir I-J 13 Mayıs 2009
Install Simple 1.27 Download I-J 21 Ocak 2009
IObit Uninstaller Portable program kaldırma programı I-J 23 Ağustos 2010
Revo Uninstaller Portable 1.88 İndir Download Yükle Q-R 13 Haziran 2010
Uninstall Winner 2.3 İndir U-V 26 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş