Inquiry Standard Edition 1.8.481 SR 2 Download

'I-J' forumunda Siraç tarafından 7 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Inquiry Standard Edition 1.8.481 SR 2 Download konusu Inquiry Standard Edition 1.8.481 SR 2 Download

  Sürüm : 1.8.481 SR 2

  Boyut : 3.54 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : MetaProducts Corporation

  Tanıtım:
  MetaProducts Inquiry ile hızlı ve kolay bir şekilde webden bilgi toplayabilir, yönetebilir, kaydedebilir, depolayabilir ve bunlara çevrimdışı olarak bakabilirsiniz. Program Microsoft Internet Explorer ile bütünleşik ve ayrıca bağımsız bir uygulama olarak da çalışabilir.

  Mozilla, Netscape, FireFox, Maxthon ve Opera tarayıcılarında sağ tuş içerik menüde bulunur. Program çeşitli web dosyalarını depolayabilir. Tüm web sayfalarını, seçili metin ya da resimleri, Shockwave Flash dosyaları ve diğer bazı dosyaları kaydedebilir. Dış alım olarak 'Sık Kullanılanlar' klasörünü alabilir, arakadaşlarınıza ve sevdiklerinize bu listeleri gönderebilirsiniz.

  MS Internet Explorer araç çubuğu ya da Inquiry kenar çubuğundan basit bir şekilde sorgu işlemine erişebilirsiniz. Tek tıkla, göz gezdirdiğiniz web sayfalarını, seçili metin ya da resimleri kaydedebilirsiniz. Hızlı depolama özelliğiyle sorgulanan sayfaları hızlı bir şekilde kaydedebilirsiniz.

  Programı masa üstünde yer alan kısayolundan da çalıştırabilirsiniz. Karşınıza gelen pencere vasıtasıyla bir çeşit web tarayıcı olarak da kullanabilirsiniz. Adres çubuğuna bir adres yazıp 'Enter'a bastığınızda (güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız onay vermelisiniz) sayfa karşınıza gelir. Bu sayfanın tümünü diske MHT, HTML, CHM olarak kaydedebilirsiniz.

  Ayrıca sadece o sayfada bulunan tüm resimleri ya da sadece seçtiğiniz yazı ve resimleri de kaydedebilirsiniz.
  Eğer 'Otomatik Kaydet" tabını etkinleştirirseniz, göz gezdirdiğiniz tüm web sayfaları otomatik olarak kaydedilir. Bu kaydı durdurmak için aynı butona basmanız yeterli olacaktır. 'Otomatik Kaydet'deki sayfaları tarihe göre gruplayabilir, bu sayfaları inceleyebilir, düzenleyebilir, kopyalayıp, taşıyabilirsiniz. Bu sayfaları eklenti, link olarak bir başkasına gönderebilir ya da Microsoft Word programına yollayabilirsiniz.

  Aynı işlemleri programın Internet Explorer'e eklenmiş simgesi üzerinden de yapabilirsiniz.

  Anında arama özelliğiyle tüm derlenmiş sayfalarda hızlı arama yapabilir ve arama sonuçlarını ayrı olarak ağaç klasörde depolayabilir ve bunları kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz. İnternetten topladığınız bilgileri yerel klasöre toplayarak buradan sorgulama yapıp, programı çevrimdışı olarak da kullanmış olursunuz.

  Bu programın Türkçe dil dosyası Ali K. tarafından yapılmıştır.

  Programın lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.

  [​IMG]

  Inquiry Standard Edition 1.8.481 SR 2
   

Bu Sayfayı Paylaş