Innovative SysPack 3.2 Download

'I-J' forumunda Siraç tarafından 11 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Innovative SysPack 3.2 Download konusu Innovative SysPack 3.2 Download

  Sürüm : 3.2

  Boyut : 39.2 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 20 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : Innovative Solutions


  Tanıtım:
  Innovative SysPack 6 özel sistem aracını içinde barındıran bir programdır. Bunlardan 4'ü ücretli 2'si ise ücretsizdir. Tek bir yapı içinde bu 6 programa ulaşabilir ve kullanabilirsiniz.

  Bu programlar ise Advanced Uninstaller PRO, DriverMax, Innovative System Optimizer, Advanced Task Manager, Advanced Disk Cleaner ve Innovative Startup Firewall.

  Advanced Uninstaller PRO:
  Güçlü bir yazılım kaldırma aracıdır. Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz yazılımlar bu işlemi gerçekleştirmeye çalıştığınızda çeşitli sorunlardan dolayı hata iletileri vermekte ve sisteminizde kurulu olarak kalabilmektedir. Bu sorunlardan en önemlisi yazılımın kaldırma işlemi için gerekli olan dosyalarının hasar görmüş veya silinmiş olmasıdır. Durum böyle olunca yazılımın kaldırma aracı işlevini tam olarak yerine getiremeyeceğinden siz sisteminizden kaldırma aracı bozulmuş olan yazılımı kaldırmaya çalıştığınızda sorun çıkarmakta ve işlemi başarılı biçimde gerçekleştirememektedir.
  DriverMax:
  Bilgisayarınızda kurulu donanımlara ait en son sürücüleri bulmaya ve bunları innDirip kurmanıza yardımcı olan programdır. Bilgisayarınızdaki sürücüleri tek tek aramakla uğraşmaya son. Program sayesinde bunları kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Program varolan sürücülerinizi de yedekleyebilir. Bu sayede ileride bir sorunla karşılaştığınızda tekrardan kolay bir şekilde sürücülerinizi yeniden yükleyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bu yedeklemeyi uygun bir yere (CD, DVD ya da diğer çıkartılabilir harici diskler gibi) kaydetmek.
  Innovative System Optimizer:
  Windows XP ve Vista için sistem ayar yapılandırması sağlayıp bu doğrultuda sistemin daha randımanlı çalışmasını sağlayan bir programdır. Program yerleşik birçok aracı barındırır ve bu sayede kapsamlı temizlik, ayar ve yedekleme yapılabilir. Sabit disk, kayıt kütüğü, bellek, başlangıç programları ve diğer bazı uygulamaları sistem içinde daha iyi çalışması için düzenleyebilir. Innovative System Optimizer, 'tek tıklamayla iyileştir' özelliği ile çoğu uygulamayı ve iyileştirme işlemini tek tıklamayla kolay ve hızlı bir şekilde yapabilir. Temizlenecek ya da düzenleme yapılacak kısımları kendinizin işletim sistemi içinde arayıp bulması zor ve tek tek bunlarla uğraşmaktansa program çoğu şeyi otomatiğe alıp kolaylıkla yapabilir.
  Advanced Disk Cleaner:
  Bilgisayara kurduğunuz programları silseniz dahi iz bırakırlar. Çöp kutusu içinde yer alan ya da geçici (temp) dosyalar hem çok yer kaplar hem de sistemin yavaşlamasına bile sebep olurlar. Advanced Disk Cleaner ücretsiz bir disk temizleme programıdır. Tarama sonucu bulunan gereksiz dosyaları kolaylıkla bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.
  Advanced Task Manager:
  Advanced Task Manager, bilgisayarda çalışan programlar hakkında ayrıntılı bilgi veren ve programların risk derecesini de çıkartabilen bir yazılımdır. Bu sayede siz farkına varmadan bilgisayarınıza sızmış casus yazılım, trojan ve virüsleri tespit edebilir.
  Innovative Startup Firewall:
  Windows başlangıç dosyalarını korumayı amaçlayan bir yazılım.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 20 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 56€'dur.


  [​IMG]


  Innovative SysPack 3.2
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Innovative SysPack Download Forum Tarih
Innovative System Optimizer 3.0 Download I-J 11 Şubat 2009
Innovative Firewall Manager 2.0 Download Güvenlik Programları 11 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş