InfraRecorder indir

'I-J' forumunda NeslisH tarafından 21 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  InfraRecorder indir konusu [​IMG]

  InfraRecorder herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir CD/DVD yazma programı. Sisteminizde fazla bir yer kaplamayan bu program oldukça performanslı ve bundan da önemlisi ücretsiz.


  Nero piyasanın en iyi CD/DVD yazma programlarından biri. Bunu birçoğumuz kabul ederiz. Fakat CD ve DVD yazabilmek için neden bu kadar ayrıntılı bir programa ihtiyaç duyalım ki. Birçoğumuz zaten bir medya oynatıcısına, yedekleme uygulamasına veya dosya sistemi dönüştürücüsüne sahibiz. Bize gerekli olan tek şey iki adımda verilerimizi CD/DVD’ye yazacak küçük boyutlu ve mümkünse de ücretsiz olan bir yazılım. Örneğin bugün sizlere tanıtacağımız InfraRecorder adlı CD/DVD yazılımı gibi.

  Hızlı ve zahmetsiz. Kullanımı çok kolay ve üstelik de ücretsiz.
  InfraRecorder genel olarak, verilerinizi CD ve DVD’ye yazabilen, ISO dosyalarını okuyabilen, tekrar yazılabilir optik medyalarını destekleyen ve çift katmanlı medyalara da yazma işlemini başlatabilen basit bir CD/DVD yazma programı. Yaklaşık 3.19 MByte büyüklüğünde olan bu program aynı zamanda müzik CD’ler oluşturmakla kalmıyor, var olan ses dosyalarını da WAV, OGG ve WMA dosya formatlarına dönüştürebiliyor Bu program internet üzerinden yüklenen MP3-Codec eklentisi sayesinde müzik CD’lerini MP3 dosya formatına dönüştürebiliyor. Ama bundan da önemlisi Windows 2000/XP ve Vista işletim sistemlerinin 64 bit sürümlerinde de çalışabiliyor olması.

  InfraRecorder'in, CD/DVD yazma kolaylığı ve müthiş performansından bahsetmeye gerek yok. Sürükle bırak ve yazmayı başlat. Yapmanız gereken tek şey budur işte.


  http://rapidshare.com/files/21776504...RecorderCD.rar
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - InfraRecorder indir Forum Tarih
InfraRecorder 0.50 İndir I-J 22 Ağustos 2009
InfraRecorder 0.46.1 I-J 17 Şubat 2009
InfraRecorder 0.46.1 Download I-J 21 Ocak 2009
Ocak devlet içindir anlayışı kısaca Eğitim Bilgileri 26 Ocak 2017
Siz tarım sektörünü desteklemek ve kalkındırmak için neler yapardınız? Sorular ve Cevaplar 18 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş