IndustryPlayer 6.5 İndir

'Demo Oyun İndir' forumunda Siraç tarafından 31 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  IndustryPlayer 6.5 İndir konusu IndustryPlayer 6.5

  Boyut : 9.45 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : 1 seviye

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Tycoon Systems

  Tanıtım:
  IndustryPlayer en gerçekçi ve başarılı strateji oyunudur. Siz, evrensel bir işin patronusunuz. Başarınız, yalnızca yönetim becerilerinize bağlı olur. Büyük meydan okuma için hazırlanın.

  Bazıları hayatta kalmaya çalışırken bazıları da güçlü rakipler karşısında üstünlük sağlamayı ve bu doğrultuda daha da büyümeyi kendilerine hedef olarak belirlemiştir. IndustryPlayer ile sanal alemde en yüksek pazar payı ve zenginliğe ulaşmaya çalışabilirsiniz. İlk önce bir şirket oluşturup bir ürün lisansı satın almalısınız. Diğer oyunculardan da malzeme alabilirsiniz. Oyunun Türkiye dahil çok sayıda ülke içinden kullanıcıları mevcuttur. Oyunun ana sayfasından ya da oyunun içinden kendi puanınızı ya da ülke puanınızı ve ayrıca genel puan sıralamasını görebilirsiniz.

  Kullanım ve gereksinim
  Bu oyun internet üzerinden oynanabildiği için bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Oyunu kurduğunuzda, oyun direk internete bağlanmak ister. (Güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız bu oyunun internete çıkmasına izin vermelisiniz) Oyuna önce kayıt olmalısınız. Şirket adınızı "Holding Name" bölümüne; e-posta (geçerli) adresiniz; ve ülkeyi seçtikten sonra "Registry" butonuna basmalısınız. E-posta hesabınıza kayıt bilgileriniz yollanacaktır. Daha sonra oyuna başlayabilirsiniz.

  Bu oyun Windows 95, 98, ME, 2000, XP ya da Vista işletim sistemlerinde çalışır.

  IndustryPlayer, ilk adımlarınızda sizi sanal bir girişimci olarak yönlendirecek olan bedava bir video dersini içerir. Oyun uluslararası düzeyde iş yapmak üzere yetiştirilmeniz amacıyla, İngilizce olarak düzenlenmiştir.

  IndustryPlayer Gold Version ise daha fazla özellik, ayar ve düzenleme içerir. Fiyatı ise: 19.99 USD'dir.


  IndustryPlayer 6.5
   

Bu Sayfayı Paylaş