Incredible Hulk(2008) - Ön İnceleme Tanıtım

'Oyun Haberleri' forumunda UquR tarafından 26 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Incredible Hulk(2008) - Ön İnceleme Tanıtım konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Incredible Hulk(2008) - Ön İnceleme Tanıtım

  [​IMG]


  TÜR - Aksiyon ve Macera

  Platform - Bütün

  Yapımcı - SEGA

  Yıkım Ve Katliam

  Marvel Ailesinde Hırs,Katliam Ve Yıkım Denince Akla İlk Olarak HULK Gelir. Bazıları Onu Sevimli Dev Olarak Biliyor Ama Sinirlenince Etrafındakilerin Vay Haline.İlk Filmiyle Beklenen İlgiyi Gören HULK Bu Hasılatla Bir Oyun Çıkardı. Fakat Oyun Hiç İlgi Toplamadı Grafiklerin Çizgifilm Gibi Olması Yerin Dibine Soktu HULk’ı.Daha Sonra Playstation 2′ye Özel Bir Incredible HULK Çıkardılar.Ne Filmle Nede ÇizgiFilmiyle Alakası Olmayan Oyunda Şehire Zarar Ve Düşmanlarımızı Mahfediyorduk.Yapımcılar 1,2 Sene Sustuktan Sonra.The Incredible Hulk Fimini Çıkarmaya Kararverdiler Olayların Tamamen Değiştiği Bu Yeni Film Yaz Ayında Vizyona Girecek.SEGA Boş Durmayıp The Incredible Hulk’ın Filmiyle Paralel Giden Oyunun Yapımına Başladılar Ve Basına Verdikleri Bilgilerle Oyunun Çok Güzel Olacağını Söylediler. Bizde Sizlere Bu Bilgilerin Birleştiği Bir Ön İnceleme Hazırladık.

  ”Hulk’ın Gücü Bizim Kontrolümüzde ”

  Yapımcıların Açıklamalarına Göre HULk’ın Bütün Temel Güçlerini Kontrol Edebilicez. Bazen Kendimizi Aşıp Şehirde Mükemmel Akrobasik Hareketler Ve Combolar Gerçekleştiricez.SEGA Oyunun Konusu Hakkında Pek Detay Vermedi Filmle Aynı Olduğu İçin. Ama 1,2 Laf Ağızlarından Çıkardılar Söylediklerine Göre ; ”HULK İnsanları Korkutmaktadır.Şehirdeki Kötülükler Ve Askerler HULK’ın Yakasından Düşmemektedir.Bruce HULK Halinden Kurtulmak İçin Elinden Geleni Yapmaya Hazırdır Ama Ezeli Düşmanları Onu Beklemektedir”. Aslında Konu Temeliyle Çizgi Filmiyle Aynı Gidiyor.Fakat Konu Oyunda Biraz Daha Açılıp Farklı Olaylara Bağlancakmış.SEGA Konuyu Sır Gibi Saklıyor Adeta.  ”Grafikler Yeşil Devi Coşturucak ”

  Spiderman 3 Oyunundaki Grafik Motorunu HULK’dada Görüyoruz.Ama Grafiklere Dikkatli Bakınca HULk Dahilindeki Bazı Detayla Çizgi Filme Yakın Türde.Grafikler Gayet Güzel Olacakmış.Zaten Resimlerden Görüyoruz Bunu.Şehir,İnsanlar,Araçlar,Silahlar Gibi Bir Çok Detay Özenle Hazırlanmış.Kontrol Sistemi Gayet Uygun Biçimde Tasarlanmış.İstediğimiz Hareketi Rahatça Yapabilecez Ama Oyunun Başlarında Daha Acemi Olduğumuz İçin Bir Çok Hareketi Sonradan Öğrenicez.Oyunda Yeteri Kadar Combo Yapınca Çeşitli Kostümler Açılacak.Beyendiğimiz Kostümü Seçip Severek Oynayabilecez HULK’ı.

  Bize Yazı Beklemek Düşer Belkide HULK Film Oyunlarına Son Noktayı Koyacak Ve İlgileri Üstüne Çekecek Bunu En Son Spiderman 3 Oyununda Görmüştük.SEGA Birbirinden Güzel Film Oyunları Yapıyor Iron Man Ve HULK Bunların Bir Örneği.2008 Yazında Bakalım HULK Neler Yapıcak..
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Incredible Hulk(2008) İnceleme Forum Tarih
Yeni Model HTC DROID Incredible 2 Teknik Özellikleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 16 Ağustos 2011
HTC Incredible S Smartphone Özellikleri Resimleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 7 Mart 2011
100 Incredibles Wallpapers Games - wallpapers indir Wallpaper / Resimler 1 Ekim 2008
The Incredible Hulk Rampage 3D S60 Java oyun indir Java Oyunları 4 Eylül 2008
The Incredible Hulk S60v3 & S60v2 Java Oyunu Java Oyunları 3 Eylül 2008

Bu Sayfayı Paylaş