ImgBurn 2.5.0.0 İndir

'I-J' forumunda Siraç tarafından 2 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  ImgBurn 2.5.0.0 İndir konusu ImgBurn 2.5.0.0

  Tanıtım:
  ImgBurn, ücretsiz bir CD-DVD yedekleme ve yazdırma yazılımıdır. En çok kullanılan yedek dosyası biçimlerini ve optik yazıcıları desteklemektedir. CD / DVD / HD DVD / Blu-ray teknolojilerine de destek veren yazılım 5 ayrı kullanım moduna sahiptir.

  Yazılım BenQ, LiteOn, LG, NEC, Plextor, Samsung, Sony vb. markalı tüm optik sürücüleri ve BIN, DI, DVD, GI, IMG, ISO, MDS, NRG ve PDI biçimli yedek dosyaları tanıyabilmektedir. Disk üzerindeki yedek dosyalarını boş medyalara yazdırabilmekte ve medyalar üzerindeki yedek dosyalarını okuyabilmektedir.

  Okuma :
  Diskler üzerindeki yedek dosyalarını okuyabilme.

  Oluşturma :
  Bilgisayar veya ağ üzerindeki dosyalardan yedek dosyaları oluşturabilme veya dosyaları doğrudan disklere yazdırabilme.

  Yazdırma :
  Yedek dosyalarını disklere yazdırabilme.

  Doğrulama :
  Yazılan diskin tümüyle okunabilir olduğunu denetleyebilme. İsteğe bağlı olarak, disk üzerine yazılan yedek dosyası ile sahip olunan yedek dosyasını karşılaştırabilme.

  Keşif :
  Yazılımı DVDInfoPro yazılımı ile birlikte kullanarak sahip olunan optik sürücülerin ve boş medyaların kalitesini denetleyebilme.

  Tamamen ücretsiz sunulmakta olan yazılım tüm işletim sistemleri altında çalışabilmekte ve 64-Bit sistemlere de destek verebilmektedir. Tüm bu işlevlerine rağmen boyutunun çok küçük olması da şaşırtıcıdır.

  Türkçe kullanım hakkında:
  Buradan innDirecğiniz dosyayı herhangi bir yere açıp içinde bulunan Turkish dosyasını kopyalayıp programın kurulu olduğu C:\Program Files\ImgBurn\Languages dizinine yapıştırın. Daha sonra programın Tools > Settings > General/ Language kısmı içinden Türkçeyi seçtiğinizde program Türkçe olur.


  Boyut : 2.04 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : LIGHTNING UK


  [​IMG]


  ImgBurn 2.5.0.0
   

Bu Sayfayı Paylaş