Image Viewer 6.01

'I-J' forumunda Siraç tarafından 1 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Image Viewer 6.01 konusu Image Viewer 6.01

  Image Viewer, resimlerinizi görüntülemenizi sağlayan küçük ve kullanımı kolay bir araç. Yazılım, 83 farklı dosya formatını destekliyor.
  Desteklediği formatlar: AFX, ART, BLD, BMP, BMF, CLP, CPT, CDU, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPI, EPS(sadece raster image; vector image için plug-in gerekli), FPX, GBR, GEO, GIF, HPI, ICO, IFF, IMA, IMG, IPH, IPT, ISH, ISM, IWC, JBG, JIF, JLS, JNG, JP2, JPC, JPG, KOA, LBM, LDF, LFF, LVP, LWF, LWI, MAC, MSP, MAG, MNG, NEF, NCD, OCP, PSD, PIC, PBM, PCX, PCT, PDB, PIX, PAT, PDD, PNG, PHP, PSF, PSP, PZP, RAS, RAW, RGB, RLE, SFW, SGI, SIM, TDI, TIF(sıkıştırılmışı hariç), TGA, UPI, VIF, WMF, XCF, XPM, XWD.
  Ayrıca bu araçla görüntülerinizi yakalayabilir ve tam ekran şeklinde görüntüleyebilirsiniz. Yazılımla bulanıklık, renk berraklığı, dağınıklık, kabartma, hareket, çözünürlük, doku, bükme gibi özel efektler yapabilirsiniz. Ayrıca yazılım; açı, kesme, parlaklık, renk yoğunluğu, kontrast, grilik skalası, tersine çevirme, keskinleştirme, düzeltme gibi standart resim ayarlarını da bünyesinde barındırıyor.

  Yazılımın lisanslı sürümünün fiyatı ise $10.


  http://www.linos-software.com/FileDownload/Viewer_S.EXE
   

Bu Sayfayı Paylaş