Image Resizer 2.0.0.1 İndir

'I-J' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Image Resizer 2.0.0.1 İndir konusu Image Resizer 2.0.0.1

  Boyut
  : 21 Kb

  Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : enigmaticdream

  Virüs Kontrolü : Tarandı, Temiz Detaylı Rapor İçin Tıklayınız

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Elinizde çok sayıda resim var ve bu resimleri toplu halde yeniden boyutlandırmanız gerekiyorsa açık kaynak kodlu ve çok küçük boyutlu olan Image Resizer programını deneyebilirsiniz.

  Programa 'Add' tuşu yardımı ile kolay bir şekilde jpeg, bmp, gif ve png dosya türlerinde resim ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz resimler program ana pencersinde listelenecektir. Prefix bölümünden yeniden boyutlandırma sonrası resimlerin dosya adlarının önüne eklenecek ön eki yazabilirsiniz. Quality kısmı resimlerin yeniden boyutlandırılırken kalitesinin yüzde olarak ayarlanmasını sağlamaktadır. Programdaki son bölüm ile 'Size' bölümüdür. Buraya girmiş olduğunuz değer resimlerin en değeridir. Resimlerin boy değerleri en/boy oranı korunarak program tarafından belirlenmektedir.

  Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra 'Start' tuşuna basarak işlemi başlatabilirsiniz. Start tuşuna basıldıktan sonra resimlerin kaydedilmesini istediğiniz klasörü seçebileceğiniz bir pencere görüntülenecektir. İlgili klasörü seçip devam ettiğinizde resimler yeniden boyutlandırılmaya başlayacaktır.

  Küçük boyutlu olması, kurulum gerektirmemesi ve ücretsiz bir program oluşu programın artı özellikleri olarak karşımıza çıkıyor.


  Image Resizer 2.0.0.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Image Resizer İndir Forum Tarih
VSO Image Resizer 3.0.0.140 İndir U-V 18 Kasım 2009
VSO Image Resizer 2.2.0.4d İndir U-V 29 Haziran 2009
VSO Image Resizer 2.2.0.4 (For Business) indir U-V 20 Haziran 2009
Multiple Image Resizer .NET Resim Düzenleme Programı M-N 7 Şubat 2011
vBulletin 4 Image Resizer With HighSilde - VBulletin 4 Resim Boyutlandırma Eklentisi vBulletin Eklentiler Pluginler Temalar 1 Temmuz 2010

Bu Sayfayı Paylaş