Image Grabber II | Videolardan Caps Almak - Videolardan Nasıl Caps Alınır( ResimLiAnLatım )

'Resimli Program Anlatımı' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 11 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

Image Grabber II | Videolardan Caps Almak - Videolardan Nasıl Caps Alınır( ResimLiAnLatım ) konusu
    Image Grabber II | Videolardan Caps Almak - Videolardan Nasıl Caps Alınır( ResimLiAnLatım )

Videolardan Caps Alma Image Grabber II ile ( Resimli Anlatım)

Programı ilk açtığınızda karşınıza çıkacak ekran görüntüsü aşağıdaki gibi olacaktır,siz buradaki menüden "Open File" sekmesine tıklıyorsunuz;

alt
    Açılan yerden-bilgisayarınızda kayıtlı bulunan video dosyasını seçip "AÇ" butonuna tıklıyorsunuz;

alt

Videonuzu programa açınca karşınıza aşağıdaki ekran çıkacak,resimde 1 numaralı yerdeki işaretlenmiş butona tıklayıp açılan yerden (2 numaralı) videonuzdan kaç adet resim almak istiyorsanız yazıp "OK" butonuna tıklıyorsunuz,

alt

Artık aldığınız bu resimleri kaydedebilirsiniz,menüden "File - Save File" sekmesine tıklıyorsunuz,

alt

Aşağıdaki ekran açılacak,bu bölümde kaydınızın arkaplan rengini-resmin kalitesini-yazı karakterini-yükseklik-genişlik ayarlarınız yapabiliyorsunuz,biz direkt hiçbir ayara dokunmadan kaydımızı "Save" butonuna basıp kaydediyoruz{JPEG}.

Yükleniyor...