Image Comparer 3.5 Download

'I-J' forumunda NeslisH tarafından 19 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Image Comparer 3.5 Download konusu Image Comparer 3.5

  Sürüm : 3.5

  Boyut : 3.02 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : Silmez

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista

  Üretici Firma : Bolide Software


  Tanıtım:
  Image Comparer, bilgisayardaki resimleri ve bunlara ait ikinci nüshaları otomatik olarak ortaya çıkartan ve ayrıca kıyaslayabilen bir program. Özellikle sayısal (dijital) fotoğraf makinesinden resim çektiğinizde bazen zor ışıklandırma, yanlış konumlandırma, makineyi titretme vb sebepler yüzünden bir resim için birden fazla kare çekebilirsiniz. Bu ikinci nüshaya ait resimleri el ile tek tek bulmak oldukça zaman alabilecek bir işlem. Eğer bir de yüzlerce resme sahipseniz işiniz iyice zor olur. Bu temizlenmeyen genelde hatalı veya kopya resimler özellikle bir sunum esnasında hoş gözükmez.

  Image Comparer tüm koleksiyonunuzu tarar, içeriğini analiz eder ve benzer dosyaları saptayıp otomatik olarak onlardan kurtulmanızı sağlar.

  Profesyonel fotoğraf çekimi ile uğraşanlar, web sayfa hazırlayanlar, tasarımcılar ya da resimlerle haşır neşir olan herkesin işine yarayabilecek bir program. Çok kısa sürede ikinci nüsha resimleri bulur ve kaldırır. Ayrıca silme işleminde kullanıcıya da sorar. Bu doğrultuda hangi resimlerin silinip silinmeyeceğine kullanıcı karar verir.

  Program RAW, JPEG, J2K, BMP, GIF, PNG, TIFF, TGA ve diğer resim dosya türlerini destekler.

  Bu programın Türkçeleştirilmesi editör Ali K. tarafından yapılmıştır.

  Kısıtlama:
  Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Program sadece ikinci nüsha resimleri bulur. Fakat bunları taşıyamaz, silemez ve kopyalayamaz. Bunları yapmak için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.


  [​IMG]


  Image Comparer 3.5
   

Bu Sayfayı Paylaş