IECacheView 1.21 Download

'I-J' forumunda Siraç tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  IECacheView 1.21 Download konusu IECacheView 1.21 Download

  Sürüm : 1.21

  Boyut : 42 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : NirSoft


  Tanıtım:
  IECacheView, Internet Explorer önbellek dosyalarını okuyup görüntüleyebilen küçük bir programcıktır. Programın kendisi küçük, işlevi büyüktür. Önbellek dosyaları hakkında; dosya adı, içerik tipi, adresi (URL), son kayıt zamanı, son değişiklik zamanı, hiti, dosya boyutu, klasör adı ve önbellek dosyasının yolunu gösterebilmektedir.

  Önbellek bilgilerini kolayca metin(TXT)/HTML/XML dosyalarına aktarabilirsiniz veya önbellek bilgilerini kopyalayıp herhangi bir uygulamaya yapıştırabilisiniz (Excel ya da OpenOffice Spreadsheet gibi).

  IECacheView, kurulum veya ekstra DLL dosyaları istemez. Herhangi bir klasöre kopyalayarak çalıştırabilirsiniz. Program güncel olarak depolanan önbellek dosylarını gösterir. Eğer başka bir kullanıcının veya işletim sisteminin önbellek dosyalarını görmek isterseniz "Select Cache Folder" (F9) seçeneği ile önbellek dosyalarının yerini belirtebilirsiniz.

  Programın Artıları :


  IECacheView, sadece önbellek dosyalarını görüntüleyebilmektedir. Önbellek görüntülenirken tanımlama bilgileri ve önbellek dosyaları karıştırılmaz.
  Önbellek dosyalarını filtreleyebilir (resim, yazı, video, ses veya uygulama).
  Başka bir kullanıcının veya başka bir diskteki önbellek dosyalarını görüntüleyebilir, pencere izleyicisi ile sadece kayıt edilen önbellek dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.
  Yazılım, Windows CacheView uygulamasının gösteremediği bazı sütunları gösterir; dosya tipi, hiti, alt klasör adı ve önbellek dosyasının tam adı ve yolu.
  Yazılım ile istenilen önbellek dosyasını herhangi bir klasöre kopyalayabilir, daha sonra da Excel, OpenOffice Spreadsheet gibi uygulamalara yapıştırabilirsiniz.


  [​IMG]


  IECacheView 1.21
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - IECacheView Download Forum Tarih
IECacheView 1.12 Download I-J 3 Şubat 2009
Dosya İndirme Sitelerinden Internet Download Manager ile nasıl toplu indirme yapılır Resimli Program Anlatımı 23 Temmuz 2011
MSP Messenger indir download Msn ve Sohbet Programları 27 Haziran 2011
GMER Rootkit Algılama ve Temizleme Programı İndir Download Güvenlik Programları 6 Mayıs 2011
R-Studio Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Programı İndir Download Q-R 6 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş