IE 9 neleri değiştirecek?

'İnternet Explorer hakkında herşey' forumunda Dine tarafından 19 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  IE 9 neleri değiştirecek? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Internet Explorer'ın yeniden yükselişi...

  Bomba etkisi yaratan IE 9 neleri değiştirecek; Firefox ve diğerleri IE9'dan korkmalı mı?
  [​IMG]
  Microsoft'un yeni internet tarayıcısı Internet Explorer 9 kullanıcıları duyulduğu ilk anda heyecanlandırdı.
  İlk bilgileri sizlere duyurduğumuzda herkesin gözü birden hıza dönmüştü. Henüz bitmemiş bir tarayıcı için daha şimdiden çok hızlı bir IE9 ile karşı karşıyayız. En hızlı tarayıcılarla arasında çok az bir hız farkı var. Üstüne üstlük geleceğin standardı olan HTML 5'i ve diğer yeni teknolojileri destekliyor. Üstelik Microsoft bu desteği ince eleyip sık dokuyarak vermek konusunda kararlı, her adım dikkatle test ediliyor. Ama en önemlisi donanım hızlandırma ile ekran kartının gücünü kullanması, sistemi yormadan yüksek performans sunması olacak.

  IE9, Firefox ve tarayıcı dünyası...

  İşte bu gelişmeler Microsoft'un son zamanlarda gerileyen internet tarayıcısı Internet Explorer'ın yeniden canlanması ve yükselişe geçmesi anlamına gelebilir.
  Internet Explorer'ın başarısı geniş kitlelere hitap eden, basit, kullanışlı ve internet sitelerinde sorun çıkartmayan bir tarayıcı olmasından kaynaklanıyor. Artan rekabet ortamıyla birlikte, Microsoft'un çalışmaları da yoğunlaştı ve ortaya gerçekten güçlü bir tarayıcı çıkması bekleniyor. Eğer bu beklentiler gerçeğe dönüşürse, "IE kan kaybediyor" başlıklı haberleri de bir daha görmeyebiliriz... Hatta gecikmeler ve birbirine karışan güncellemeler nedeniyle bazı kullanıcıların tepkisini çeken Firefox'un parlak günleri de biraz olsun kararabilir. Bakalım IE9, tarayıcı dünyasında nasıl bir değişime neden olacak? Görüşlerinizi forumda paylaşın...
  Internet Explorer 9: İndirin, deneyin!
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş