ID3KILL 1.4 Download

'I-J' forumunda NeslisH tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  ID3KILL 1.4 Download konusu ID3KILL

  Tanıtım:
  HeadStrong ID3KILL, MP3 dosyalarınızın içinde yer alan kimlik bilgilerini (ID) toplu bir şekilde düzenlemenize olanak tanıyor.

  Program, hedef dizin olarak belirttiğiniz klasör ve alt klasörlerdeki tüm MP3 dosyalarını tarar ve içindeki ID bilgilerini otomatik olarak temizler.

  Bu sayede, bilgisayarınıza örneğin; "Sezen Aksu - Tutuklu Kaldım.mp3" şeklinde bir MP3 dosyası innDirip, bunu Winamp benzeri müzik çalıcılar ile oynattığınızda listede aynen "Sezen Aksu - Tutuklu Kaldım.mp3" şeklinde gözükecektir.

  İşinize yarayan tarafı: Tamamen özel ve ergonomik müzik arşivleri!

  Programı çalıştırırken ufak bir pencere karşılayacak sizi. Pencerenin sağ köşesinde duran ufak sarı klasör simgesine tıklayıp müzik dosyalarınızın bulunduğu dizin, klasör ya da alt klasörü seçebilirsiniz. Hedef dizini belirttiğiniz path (yol) altında, ufak bir diyalog kutusu gözünüze çarpmış olmalı. "include subdirecories"; Türkçe çevirisi ile, "alt klasörleri de dâhil et" seçeneği ile, belirttiğiniz dizin ya da klasöre alt klasörlerin de dahil olmasını isteyebilirsiniz.

  Yine "tagging" başlıklı alt bölümde ise, ne tür MP3 etiketlerin işlem göreceğini belirleyebilirsiniz. Burada;

  "remove ID3v1 Tags" -> ID3v1 etiketlerini kaldırır.

  "remove ID3v2 Tags" -> ID3v2 etiketlerini kaldırır.

  "playlist" diyalog kusutunda yer alan seçenekler ise şöyle :

  "clean M3U lists" -> M3U listelerini temizler.

  "clean PLS lists" -> PLS listelerini temizler.

  "options" kısmında ise, yapabileceğimiz ayarlamalar şunlar:

  "ignore file attributes" seçeneği ile temizleme işlemi yapılırken, dosyaların özellikleri göz ardı edilir. Örneğin, salt okunur dosyalar...

  "popup message when finish" opsiyonu ise, temizleme işlemi bittiğinde, size işlem bittiğinde dair ufak bir bilgilendirme ekranı gösterir.

  "list only modified files" seçeneği ise son seçeneğimiz. Bu seçenek, listede işlem gören (etiketleri silinen MP3) MP3 dosyalarının listenmesini sağlar.

  Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra, yapmanız gereken "GO" tuşuna basmanız. Böylelikle program teker teker tüm MP3 dosyalarınızın ID bilgilerini temizleyecektir.

  NOT : innDireceğiniz program kuruluma ihtiyaç duymayan bir dosya yapısına sahiptir. Böylelikle programı kurmadan, sadece çift tıklayarak çalıştırabilirsiniz.

  Son olarak, .exe dosyasını sisteminizden silmeden önce programda bulunan "Clean Registry" tuşuna tıklamanız gerekmektedir. Böylelikle Kayıt Defteri (Registry)'nde yer alan programın tüm bilgileri de silinecektir.


  Sürüm : 1.4

  Boyut : 174 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : HeadStrong


  [​IMG]

  ID3KILL 1.4
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - ID3KILL Download Forum Tarih
HeadStrong ID3Kill v1.4 | Mp3'lerdeki Tüm Reklamları Silin Diğer Programlar 1 Eylül 2008
Dosya İndirme Sitelerinden Internet Download Manager ile nasıl toplu indirme yapılır Resimli Program Anlatımı 23 Temmuz 2011
MSP Messenger indir download Msn ve Sohbet Programları 27 Haziran 2011
GMER Rootkit Algılama ve Temizleme Programı İndir Download Güvenlik Programları 6 Mayıs 2011
R-Studio Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Programı İndir Download Q-R 6 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş