Id Bareminerals Fondotenler ( Light , medium , Beige , tan )

'Güzellik & Bakım' forumunda Fatma tarafından 21 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Id Bareminerals Fondotenler ( Light , medium , Beige , tan ) konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  id Bareminerals Light Fondöten SPF 15


  id Bareminerals Light Fondöten Benzeri olmayan fondötenler %100 Doğal mikronize minerallerden elde edilmiştir.Problemli ciltlerde bile kapatma kusursuzdur.Yumuşak ve kremsi yapısıyla bareMinerals Fondöteni cildiniz üzerinde benzersiz ışık oyunları yarattığı için doğal ışıltı saçar… Kuştüyü kadar doğal yapısıyla cildinizde olduğunu bile hissetmezsiniz.Ve o kadar şeffaftır ki makyaj yapmış gibi görünmezsiniz. Lekeleri yara izlerini, güneş lekelerini,rosacea, akne ve renk tonu farklılıklarını mükemmel kapatır. bareMinerals güneşin zararlı ışınlarına karşı kimyasal içermeyen güvenilir bir koruma sağlar.Ürünler yatıştırıcı ve sakinleştirici etkileriyle cilt uzmanlarının kabin bakımları sonrasında ,cildin en hasas olduğu anlarda bile tercihidir. bareMinerals fondötenleri cildinizde çok uzun süre kalır.İncecik nüfus eden yapısı sayesinde ince çizgileri yumuşatır ve daha az görünmelerini sağlar.Diğer likit veya Krem fondötenlerden farklı olarak gözenekleri tıkamaz ve kırışıklıklarda birikmez. İçeriğinde bizmut oksiklorit , demir oksit, çinko oksit, titanyum dioksit, mika mineralleri bulunur. Kabuki fırça veya yüz fırçasıyla uygulanması önerilir
   

 2. Fatma

  Fatma Üye

  id Bareminerals Medium Beige Fondöten SPF 15

  id Bareminerals Medium Beige Fondöten Benzeri olmayan fondötenler %100 Doğal mikronize minerallerden elde edilmiştir.Problemli ciltlerde bile kapatma kusursuzdur.Yumuşak ve kremsi yapısıyla bareMinerals Fondöteni cildiniz üzerinde benzersiz ışık oyunları yarattığı için doğal ışıltı saçar… Kuştüyü kadar doğal yapısıyla cildinizde olduğunu bile hissetmezsiniz.Ve o kadar şeffaftır ki makyaj yapmış gibi görünmezsiniz. Lekeleri yara izlerini, güneş lekelerini,rosacea, akne ve renk tonu farklılıklarını mükemmel kapatır. bareMinerals güneşin zararlı ışınlarına karşı kimyasal içermeyen güvenilir bir koruma sağlar.Ürünler yatıştırıcı ve sakinleştirici etkileriyle cilt uzmanlarının kabin bakımları sonrasında ,cildin en hasas olduğu anlarda bile tercihidir. bareMinerals fondötenleri cildinizde çok uzun süre kalır.İncecik nüfus eden yapısı sayesinde ince çizgileri yumuşatır ve daha az görünmelerini sağlar.Diğer likit veya Krem fondötenlerden farklı olarak gözenekleri tıkamaz ve kırışıklıklarda birikmez. İçeriğinde bizmut oksiklorit , demir oksit, çinko oksit, titanyum dioksit, mika mineralleri bulunur. Kabuki fırça veya yüz fırçasıyla uygulanması önerilir.
   

 3. Fatma

  Fatma Üye

  id Bareminerals Medium Tan Fondöten SPF 15

  id Bareminerals Medium Tan Fondöten Benzeri olmayan fondötenler %100 Doğal mikronize minerallerden elde edilmiştir.Problemli ciltlerde bile kapatma kusursuzdur.Yumuşak ve kremsi yapısıyla bareMinerals Fondöteni cildiniz üzerinde benzersiz ışık oyunları yarattığı için doğal ışıltı saçar… Kuştüyü kadar doğal yapısıyla cildinizde olduğunu bile hissetmezsiniz.Ve o kadar şeffaftır ki makyaj yapmış gibi görünmezsiniz. Lekeleri yara izlerini, güneş lekelerini,rosacea, akne ve renk tonu farklılıklarını mükemmel kapatır. bareMinerals güneşin zararlı ışınlarına karşı kimyasal içermeyen güvenilir bir koruma sağlar.Ürünler yatıştırıcı ve sakinleştirici etkileriyle cilt uzmanlarının kabin bakımları sonrasında ,cildin en hasas olduğu anlarda bile tercihidir. bareMinerals fondötenleri cildinizde çok uzun süre kalır.İncecik nüfus eden yapısı sayesinde ince çizgileri yumuşatır ve daha az görünmelerini sağlar.Diğer likit veya Krem fondötenlerden farklı olarak gözenekleri tıkamaz ve kırışıklıklarda birikmez. İçeriğinde bizmut oksiklorit , demir oksit, çinko oksit, titanyum dioksit, mika mineralleri bulunur. Kabuki fırça veya yüz fırçasıyla uygulanması önerilir.
   

Bu Sayfayı Paylaş