IconPackager 4.2 İndir

'I-J' forumunda Siraç tarafından 9 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  IconPackager 4.2 İndir konusu IconPackager 4.2

  Tanıtım:
  IconPackager, adından da tahmin edilebileceği üzere bir simge paketi yazılımıdır. Yazılımın içerisinde 17 tane birbirinden güzel simge paketi bulunmaktadır. Kullanıcılar bu simge paketlerinden göz zevklerine hangisi uyuyorsa onu seçip kullanabilirler.

  Windows'un klasik simgelerinden zamanla bıkılabilir. Her an her şeyin değiştiği dünyamızda, bilgisayarımızda sürekli gördüğümüz dosya ya da sistem simgelerinin aynı kalması sıkıcı bir durum olabilir. Ayrıca bilgisayarındaki simgelerin göz alıcı bir güzelliğe sahip olmasını kim istemez ki!

  Windows XP ve Windows Vista işletim sistemleri için de özel olarak tasarlanmış simge paketlerine sahip olan yazılım, dahili simge paketlerinin üzerine yenilerinin eklenebilmesi imkanını da sunmaktadır. İnternet bağlantısıyla yazılım aracılığıyla yeni simge paketleri dahil edilip kullanılabilir.

  Yazılım şu alanlardaki simgeleri değiştirebilmenize imkan vermektedir; masaüstü simgeleri, başlat menüsü, klasörler, sürücüler, diğer alanlar, dosyalar, özel dosyalar, fare imleci, masaüstünü göster simgesi, denetim masası simgeleri, kısaca bilgisayar ekranında gözünüzün gördüğü her yer!

  Yazılımın kullanımını da kısaca açıklayacak olursak; yazılımı öncelikle sisteminize düzgün biçimde kurunuz, ardından yazılımı çalıştırıp ana menü üzerinden "Packages"(Paketler) alanına giriniz, bu alanda hoşunuza giden simge paketini seçiniz, tercihe bağlı olarak "Preview"(Ön İzleme) düğmesine basarak seçtiğiniz simge paketinin nasıl bir görünüm vereceğine bakabilirsiniz, seçiminizi yaptıktan sonra sol alt köşedeki "Load"(Yükle) düğmesine basınız ve son olarak işleminizi uygulamaya koyabilmek için sağ alt köşedeki "Apply"(Uygula) düğmesine basınız.

  Editörün Yorumu: Uzun yıllardır bilgisayar kullanan ve Windows'un klasik simgelerinden bıkmış birisi olarak sizlere bu yazılımı kullanmanızı tavsiye ederim. Öyle güzel görünümlere sahip oluyorsunuz ki bilgisayarınızı bir başka zevkle kullanıyorsunuz.

  Not: Yazılımı 30 gün boyunca ücretsiz biçimde kullanabilirsiniz, bu sürenin ardından da yazılımı kullanabilmeniz için yalnızca 14.95 dolar ödeyerek yazılımı satın almanız gerekmektedir.


  Sürüm : 4.2

  Boyut : 24.5 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Stardock Corporation


  [​IMG]


  IconPackager 4.2
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - IconPackager İndir Forum Tarih
Ransformers for Iconpackager - Vista icons... Font ve İconlar 28 Eylül 2008
Ocak devlet içindir anlayışı kısaca Eğitim Bilgileri 26 Ocak 2017
Siz tarım sektörünü desteklemek ve kalkındırmak için neler yapardınız? Sorular ve Cevaplar 18 Ocak 2017
Kuranı Kerim hangi ayda indirildi? Kuran'ı Kerim ve Tefsirleri 6 Aralık 2016
Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözünden ne anlıyoruz? Sorular ve Cevaplar 16 Mart 2016

Bu Sayfayı Paylaş