IconCool GIF Animator 5.80 animasyon olusturma indir

'I-J' forumunda NeslisH tarafından 8 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  IconCool GIF Animator 5.80 animasyon olusturma indir konusu
  [​IMG]

  IconCool GIF Animator ,profesyonel ve kullanımı kolay GIF animasyon yazılım araçtır. Bu afiş, düğmeler ve web siteleri için diğer resimleri kolayca GIF animasyonlu oluşturabilirsiniz., IconCool GIF Animator animasyonlu GIF, AVI, MPEG, FLI, FLC gibi SWF biçimlerinde animasyon verebilirsiniz.
  Canlandırma Fonksiyonları * Bir kullanımı kolay kare editör size, oluşturabilirsiniz çalmak, silmek ve kare ve GIF değiştirmenize olanak tanır. * Destek video işleme etkileri 25 tür. Düzenleme Fonksiyonları * Çoklu-Adobe ® Photoshop gibi katman teknolojisi. * Convenient satırı araçları yürüyüş. * Teklif eklentisi, hızlı Adobe ® Photoshop ile görüntü katmanları alışverişi için. Aynı anda birkaç proje GIF düzenleme, için * Destek. * Kolay-araçları ve güçlü eğim fonksiyonları çizim kullanmak için. düzenleme 32 * Destek -- biraz fotoğraf.,,
  Filtreler ve Efektler * Destekler çeşitli renk geçişi efektleri ve 18 resim filtreleri (Motion Blur, Median, Keskinleştirme ve diğerleri). * Giriş etkileri gibi etkilerini aşağı çekmek olarak animasyon efektleri, 25 tür destekler, perde etkileri, mozaik etkisi, geçmeli etkileri ve çarpma etkileri. Grafik, animasyon ve video Formatlar açın ve kaydetmek 30 grafik biçimleri, animasyonlu GIF, PSD ve PNG yanı sıra genel animasyon biçimleri, AVI, MPEG, MPG, SWF FLC ve FLI gibi dahil Desteklenen. Örnekler ve Galeri 100 afiş ve 200 klip resimleri ile yararlı galerisi gibi örneklerin Teklif bol. Optimizasyonu işlevleri Birleştir, Kes, Palet ve Dithering gibi birçok isteğe bağlı parametreler ile * Güçlü GIF optimizasyon işlevleri. JPEG ve PNG dosyaları için * Hızlı optimizasyon. Html Harita Oluşturucu Html Haritası Oluşturan görebilmek için Javascript açık bir Html harita dosyasını hızlı düzenleme resim dönüşümü sağlar..

  Download
  Hotfile | Qubefiles
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - IconCool Animator animasyon Forum Tarih
IconCool Studio 6.00 Build 80730 Download I-J 11 Şubat 2009
IconCool Editor 5.72 Build 80718 Download I-J 11 Şubat 2009
Animatör Eğitimi Ve Animatör Olma Şartları Nelerdir Meslekler Rehberi 22 Eylül 2011
Animatörlerin Çalışma Koşulları Ve İş Bulma Hakkında Bilgi Meslekler Rehberi 22 Eylül 2011
Animatörlerin Özellikleri Nelerdir Meslekler Rehberi 22 Eylül 2011

Bu Sayfayı Paylaş