Işık Ev Aksesuarları - Işıklı Aksesuarlar

'Dekorasyon' forumunda gül_üm tarafından 15 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. gül_üm

  gül_üm Üye

  Işık Ev Aksesuarları - Işıklı Aksesuarlar konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Işık Ev Aksesuarları - Işıklı Aksesuarlar - Işıklı Çiçek Vazalorı


  Philips Lumiware vazo, şişe soğutucu, servis tabağı ve bardak altlığı seti gibi ürünlerin bulunduğu yeni ve eşsiz bir ev aksesuarları sunuyor. Üstelik LED’ler farklı ruh hallerine ve anlara uygun ambiyanslar için mükemmel aydınlatma efektini yaratacak şekilde ayarlanabiliyor. Beyaz ve renkli LED’ler ayrı ayrı veya birlikte kullanılabildiği gibi beyaz LED’lerin ışık yoğunluğu da ayarlanabiliyor. Beyaz LED’lerin otomatik olarak açılıp kısılmasını sağlayan “pulsing” modunu da sahip olan Lumiware serisinde pembe, mavi ve krem renginin en tatlı tonlarından kırmızı ve yeşilin en canlı tonlarına kadar değişen zengin bir renk paleti sunarak hem renk değiştirme özelliği sunarken, bir yandan da seçilen rengi ve yoğunluğu sabitlemeye olanak tanıyor. Kısacası, tüm LUMIWARE ürünleri hem iç hem de dış mekânlarda sonsuz değişkenlikte aydınlatma ortamları yaratabilen “mobil” birer ışık kaynağı.

  Üstün tasarım, düşük bakım maliyeti
  İleri teknoloji ve tasarımın bir arada kullanıldığı bu ürünlerin kullanımı son derece kolay ve bakım maliyetleri de oldukça düşük. Kıvrımlı, şık hatlara sahip ürünlerin yarı-mat ve saydam yüzeyleri çizilme ve yıpranmalara karşı dayanıklı ve dolayısıyla dış mekân kullanımına uygun. Basit ve hassas kumanda düğmeleri aksesuarlara kusursuzca entegre edilmiş. Kullanım sırasında elektrik bağlantısı gerektirmeyen bu ürünlerin şarjı için de mümkün olduğunca az yer kaplayacak şekilde tasarlanan şarj ünitesi kullanılıyor. Bu sayede aksesuarların etkileyici görselliğini bozmaksızın şarj ünitesi üzerinde de kullanabilirsiniz. Tamamen şarj olduktan sonra ürünler 12 saate kadar ister ev içinde ister bahçede aydınlatma sağlıyor.

  [​IMG]

  Philips LUMIWARE Vazo
  LUMIWARE vazonun kenarına ustaca entegre edilen beyaz LED’ler vazo içindeki çiçekleri aydınlatır ve onlara bambaşka bir hava verir. Vazodan yayılan renk, çiçeklerin, çevresindeki mobilyaların ya da ortamın rengine uyacak şekilde ayarlanabilir.

  Philips LUMIWARE Şişe Soğutucu
  Buz, cam, sıvı ve ışık bir araya geldiğinde ortaya çok güzel bir görüntü çıkar; Philips Şişe Soğutucu ise bu güzelliği tam anlamıyla yansıtır. Soğutucunun ortasına yerleştirilen beyaz ışık parlak bir ışık demeti oluştururken –dilediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz- renkli LED’ler de soğutucunun içinden dışına yayılarak renkli bir aura oluşturur.

  Vazo ve Şişe Soğutucunun perakende satış fiyatı 235 - 255 TL arasındadır.


   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Işık Aksesuarları Işıklı Forum Tarih
Siyah beyaz bayan fotoğrafları değişik Avatar Resimleri Cumartesi 23:50
Doğal ışık kaynakları örnekleri kısaca Eğitim Bilgileri 18 Şubat 2017
Işık kirliliğine yol açan etkenler maddeler halinde kısaca Eğitim Bilgileri 12 Şubat 2017
Demokrasi anlayışının gelişmesiyle devletlerin yönetim biçimlerinde olan değişiklikler Eğitim Bilgileri 9 Şubat 2017
Işık kirliliği sloganları Güzel Sözler-Mesajlar 8 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş