Hz. Muhammed'e facebook'ta hayran olmam! - Esra Elönü

'Köşe Yazıları' forumunda Siraç tarafından 25 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Hz. Muhammed'e facebook'ta hayran olmam! - Esra Elönü konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hz. Muhammed'e facebook'ta hayran olmam!

  Edward Cullen, Bruce Willis, Dj Banu.. sıralamasının sonuna Hz. Muhammet ekleyip biz gerekeni sanalda da yaparız diyerek hacım modunda ümmetçe alemlere akalım!

  Sanal ümmet!
  Olmam!​
  Çünkü o sanal otlakta her naneyi yiyen ağızların kenar nickinde sanal ümmet olmayı muazzam kılmış o aşk mıntıkalarında neredeyse sanal mescitler oluşturup namazları tıklayarak kılacağımız kolay yollu elektronik mağaralarda peygamberin ismini görmek istemem.
  O bir köşe yazarı , medya patronu, cemaat lideri, ümmetin fenomeni değil o ümmetin gerçeği! Bugün şehirlerarası cüppe süksesi yapıp kitleleri hatip cdlerinin peşinden sürükleyen cep telefonunda polifonik ebabil sesinden rahatsız olup jet skyle dalga tavaf edenlere hayran sayfaları açılsın!
  Balyozuna namaz iddiasına giren paşaların sayfaları açılsın, mecliste yarım gr etmeyecek dilleriyle sandık ümmetçiliğine oynayan milliyetçi küstahların sayfaları açılsın ki Müslüman milliyetçi olmaz! Dediğimizde ümmet birbirinin bacağına sıksın ! aman hemen tehditler çakalım, mafya aksanıyla facebooklarda leş vesikalıkları görelim ödümüz de elimizde patlasın!
  Su altından hukuk yürütmeye çalışan, dalgıçlıkla yargıçlık arasında bocalayan naftalin erkeklerinin adaletine hayran olanlara sayfalar açılsın!
  Bugün Hz. Muhammed’i googlede arattırdığınızda İslami chat sitelerinin boyun kütürdeten aslanları çıksın bedir hendek hudeybiye isimleri elit islamcıların uğrak restaurantlarında kartvizit olarak dursun!
  Hira mayoları, Hudeybiye fırın, Bedir Center gibi örnekleri onursuzluğumuzun tozuyla çoğaltalım! Sonra da akşama kandil simidine sendeyiz ağzıyla tayyi mekan fişekleri atalım! Bir de bu sanal aşk mutasyonu kavlinden evrimler geçiren ortamlarda peygambere hayran olalım!
  Edward Cullen, Bruce Willis, Dj Banu.. sıralamasının sonuna HZ. Muhammet ekleyip biz gerekeni sanalda da yaparız diyerek hacım modunda ümmetçe alemlere akalım!
  Bir tarafta cumhuriyet heykelleri diğer tarafta muhafazakar anıtlar ikisi de sert ikisi de duvar tek farkı ilki bize çarpıyor ikincisine biz gidip çarpıyoruz ! Mübarek olsun!
  Esra ELÖNÜ - Haber 7
  eelonu@mynet.com
   

Bu Sayfayı Paylaş