Hyundai Cep Telefonları

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda DeMSaL tarafından 19 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Hyundai Cep Telefonları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hyundai Cep Telefonları - Hyundai Cep Telefonu - Hyundai Cep Telefonları Tanıtımı  [FONT=Trebuchet
  MS]Hyundai, Barselona’da yapılan Mobil Dünya Kongresi’nde, oldukça iyi bir fiyat – kalite oranına sahip mobil telefon üreticisi olarak karşımıza çıktı. Fakat bundan sonra ne oldu? Şirketin Avrupa web sitesi yayından kalktı ve bundan da öte, Hyundai Cep Telefonları’nın distribütörü olan Leitz – Avusturya, milyonlarca Euro borç batağına saplanarak iflas etti.

  [​IMG]

  Hyundai MP-910 kol saati telefon
  900, 1800 ve 1900 MHz'lik GSM frekanslarını destekleyen MB-910'da 1.4 inç’lik dokunmatik ekrana yer verilmiş. Saatle bilgisayar arasındaki veri aktarımını Bluetooth veya USB aracılığıyla sağlayabiliyorsunuz. 128 MB ‘ lik dâhili bellek veri depolama görevi görüyor. Ayrıca Bluetooth kulaklığı da bulunmakta.

  [​IMG]

  Hyundai MP-150 cep telefonu
  Dual band (900/1800 MHz) destekli bu cep telefonu, 2.3 inçlik siyah beyaz ekran formatına ve 128 x 128 piksel çözünürlüğe sahip. Kullanıcı dostu ekranı ve basit menü yapısı dikkat çekici. Büyük butonları, hoparlörü ve kuvvetli titreşimi ile özellikle ileri yaşlardaki kimselere hitap ediyor.

  [​IMG]

  Hyundai MP-105 Basit Cep Telefonu
  1.2 inç’lik ekran formatına, 128 x 160 piksel çözünürlüğe sahip bu telefonda ekran kalitesinden ziyade fiyat düşünülmüş. Batarya dâhili olduğundan değiştirilemiyor ve şarj aleti ile kulaklık MP-105 ile birlikte veriliyor
  [/FONT]
   

Bu Sayfayı Paylaş