Hydro Peel Nedir? Estetik

'Güzellik & Bakım' forumunda UquR tarafından 21 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Hydro Peel Nedir? Estetik konusu
  Sponsorlu Bağlantılar


  [​IMG] Hydro Peel Nedir?

  Hydopeel
  Hydro Peel Nedir?
  Hızlı, acısız, lekesiz, ameliyatsız, herhangi bir kimyasal madde kullanmadan nazikçe yapılan doğal peeling yöntemidir.Diğer peeling yöntemleri kadar tesirli ve yan etkisi yoktur.Ciltteki ilk uygulamadan itibaren ayırtedilebilir bir yumuşaklık sağlar.Ayrıca şeffaf ve parlak bir cilde sahip olmak için en yeni cilt bakımı yöntemi olmakla birlikte yüksek basınçlarda hekimler tarafından uygulanan acısız leke yapmayan nazik peeling tedavisidir.
  Hangi Koşularda Hydro Peel Uygulaması Yapılır?
  Hydro peel tedavileri derinin kuruluğunun giderilmesi, akne ve benzeri kalıcı skarların görünümlerinin düzeltilmesi, kırışıklıkların engellenmesi, pigmentasyon ve lekelerin temizlenmesi, göz altı morluklarının giderilmesi, cilt yenilemesi ve antiaging acısından cilt gençleştirmede kullanılır.Ayrıca sivilceli ciltlerde ve diğer cilt kalınlığının arttığı durumlarda Hydro peel ile yapılan cilt bakımı eşssizdir. Supersonik uygulamalar ağrı ve rahatsızlık vermeden bu tip cilt sorunlarını kolayca çözer.

  Hydro peel uygulaması Vücudun hangi bölgelerinde yapılır?
  Hydro peel tedavileri daha çok daha çok yüze, boyuna ce dekolta alanlara uygulanmaktadır. Eller, ayaklar, göğüs, sırt, dirsekler gibi ihtiyaç gösteren tüm vücut bölgelerinde kullanılabilir.Akne tedavileri ise derin temizleme ve iyileştirme için yapılmaktadır.
  Hydro Peel Nasıl Çalışır?
  Bu yeni ve sofistike cihaz cildin ihtiyacı olan suyu serum ve vitaminleri oksijen gibi tıbbi gazlarla birlikte süpersonik bir hızla cildin yüzeyine ve derin katlarına kadar yollar. Ayrıca gözenekleri açarak yıllar boyunca doğal olarak orada birikmiş parçaları ve ölü derinin nazikçe uzaklaştırılabilmesine imkan veren en etkili cihazdır.
  Hydro Peel Tedavilerinde Kaç Seans Gerekli Olabilir?
  Hastanın ihtiyacını oluşturan sağlık probleminin giderilmesinde doktor, cildin temizlik ve bakımında estetisyenin belirlediği uygun tedavi protokolu uygulanır. Hydro Peel tedavileri minimum 5 maksimum 30 günde bir uygulanır.
  Hydro Peel Tedavileri Sonrasında Nasıl Görünür ve Hissedilir?
  Hydro Peel tedavilerinin; hastanın cilt berraklığı ve parlaklığı üzerindeki önemli etkisi kanıtlanmıştır.
  Tedavi sırasında, cildiniz daha açık bir renk alabilir.Ancak uygulama bittikten 15-30 dakika sonra cildiniz asıl rengine dönecektir ve günlük aktivitelerinize hemen dönebilirsiniz.
  Hydro Peel Kullanım Alanları Nelerdir?
  Hydro Peel tek başına birçok cilt sorununu çözebilen bir cihaz olarak diğer tedavi edici LAZER IPL LED.. vb sistemlerle ayrıca kimyasal peeling iğnesiz mezoterapi gibi muayenehane uygulamaları ile kombinasyonu yapılabilmektedir.
  Yapılan deneylere göre hücresel gelişme ve düzelmenin ana kaynağında su-oksijen ikilisi vazgeçilmezdir. Hydro Peel bu temel elementleri süpersonik infizyon teknolojisi sayesinde cildin derin tabakalarına iletilmesi, ciltteki düzelmenin daha hızlı olmasını sağlamaktadır.
  Hydro Peel Tedavilerinin kullanılmadığı durumlar varmıdır?
  Tüm hydro peel tedavileri ehli doktor ve estetisyenlerin elinde son derece yararlı ve güvenilirdir.Kullanılmadığı herhangi bir durum olmadığı gibi cilt temizliğinde estetisyenler tarafından kolaylıkla uygulanırken hatta ehli doktorlar tarafından açık yaraların temizliğinde bile kullanılmaktadır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hydro Peel Nedir Forum Tarih
Bebek gibi bir cilt için: Hydropeel Güzellik & Bakım 14 Mart 2010
Polipler - Hydrozoa Hakkında Bilgiler Diğer Hayvanlar 16 Şubat 2012
Hidra (Hydrozoa) Hakkında Bilgiler Diğer Hayvanlar 15 Şubat 2012
Joy Paladien Hydros Club Bilgileri Resimleri Kemer Antalya Türkiye Tatil Yerleri Hoteller 7 Haziran 2010
Polipler (Hydrozoa), Polipler Hakkında Akvaryum - Balık Dünyası 4 Ağustos 2009

Bu Sayfayı Paylaş