Hursoft Oto Galeri Takip Programı 2.04 Download

'G-H' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Hursoft Oto Galeri Takip Programı 2.04 Download konusu Hursoft Oto Galeri Takip Programı 2.04 Download

  Tanıtım:
  Üreticiden: Hursoft Oto Galeri Takip Programı, sıfır ve ikinci el araç alım satımı yapan oto galericilerine hitap etmektedir. Bu programla araç alış, satış ve komisyon işlemlerini kolay ve etkin bir şekilde bu program ile takip edebilirsiniz.

  Özellikleri:


  Cari Kart kaydı bölümünde galeride bulunan araç sahiplerinin isimlerini ve müşterilerin isimlerini kayıt edebileceğiniz bölümdür. Bu bölümde Genel bilgiler, Özel Bilgiler ve bakiye bilgileri olmak üzere üç bölümden oluşmaktadır. Hangi Cari firma ya hangi marka hangi modeldeki arabaların satışı yapılmıştır bu bilgilere kolaylıkla erişilebilinecek.
  Genel bilgiler bölümünde galeride bulunan araç sahiplerinin isimleri, müşterilerin isimleri ve satışı yapılan araç sahiplerinin adı, ticari ünvanları, adres, il ve ilçe, telefon, vergi numaraları ve kayıt tarihi bölümleri yer almaktadır. Yeni müşteri eklemek için formun altında bulunan yeni kayıt ekle butonuna basarız. Yapmış olduğumuz kaydı kaydetmek için ise kaydet butonuna basmamız gerekir. Ayrıca bu bölümde müşterilerinize cari grubu bölümünden grup ismi vererek müşteri aramada bu vermiş olduğunuz cari gruba göre arattırma yapabilirsiniz.
  Cari Kartında özel bilgiler bölümünde ise kişinin telefon bilgileri ve e-posta adresleri bulunmaktadır. Bakiyeler kısmında ise kaydetmiş olduğunuz cariye borç ve alacak bakiyesi eklemiş oluyorsunuz.
  Cari Hareket Girişinde, Kişinin borç ve alacak türlerini ve bu cariye uygulamış olduğumuz cari hareketlerini bu bölümden görebilirsiniz. cari hareket girişi yapmak için bu butona basmamız gerekecektir. Bu buton ile kayıtlı carilerimizi çağırmış oluyoruz. Cariyi bulduktan sonra işlem türü bölümünden uygun olan kriteri seçeriz. Borcun veya alacağın vadesini ve işlem tarihi bölümünü tamamladıktan sonra İşlem tutarını girmelisiniz. Bu yapmış olduğumuz cari hareket girişini kaydetmek için formun altında bulunan araç çubuklarından yardım alabiliriz.
  İş yerleri kayıtta Bilgiler 1 bölümünde Bina bilgilerini tanımına, türüne, sınıfına, imar durumuna ısınma şekline, .....vb. özelliklerine göre bina bilgilerini girebilir "İş Yeri Bilgileri" bölümüne ise oda sayısı , duvar özelliği, büyüklüğü gibi özelliklerinin kaydını yapabilirsiniz. Adres Bilgileri bölümünde de aynı şekilde iş yerine ait adres bilgilerini Apt. Adı, Semtini, Caddesini, Mahallesini, sokağını, açık adresini tüm bilgileriyle girebilirsiniz.
  Galeride bulunan araçların türünü, markasını, tipi, modeli, aracın plakasını ve araç ile ilgili genel bilgileri buradan görebilirsiniz. Yukarıdaki formda bulunan butonu aktif olduğu zaman eski araç kayıtları bölümünde bu kayıt etmiş olduğunuz aracı göremezsin. Pasif olduğu zaman araç galeride görüleceğinden eski araç kayıtlarının içerisinde görebilirsiniz. Yani aktif olduğu zaman araç satılmış olarak görünür.
  Araç Alışı bölümünde araç bilgileri, araç sahibi ve ödeme bilgileri bulunmaktadır. Galeri yetkilisi aldığı araçların kaydını bu bölümden yapabilmektedir. Aşağıdaki formda galeri yetkilisi aracı kimden aldı ise butonu ile aracı almış olduğunuz kişinin bilgilerini bu buton yardımı ile bulabilirsiniz. Bulmuş olduğunuz kişinin bilgilerini araç alış kaydı bölümünde bulunan araç sahibi bilgileri bölümünde görebilirsiniz. Araç almış olduğunuz kişiden hangi aracı aldığınızı bulmak için butonuna basmanız gerekmektedir.
  Araç Satış bölümünde, galerinin müşteriye satmış olduğu aracı satın alan müşterinin bilgilerini, ödeme bilgileri ve aracın bilgilerini buradan görebilirsiniz. Aşağıdaki formda galeri yetkilisi aracı kime satmış ise butonu ile aracı satmış olduğunuz kişinin bilgilerini bu buton yardımı ile bulabilirsiniz. Bulmuş olduğunuz kişinin bilgilerini araç alış kaydı bölümünde bulunan araç sahibi bilgileri bölümünde görebilirsiniz. Aracı satmış olduğunuz kişiye galerinizde bulunan hangi aracı sattığınızı görebilmek için butonuna basmanız gerekmektedir.
  Komisyonlu araç satış bölümünde satışı yapılacak aracın bilgileri, aracın şu anki sahibinin bilgileri ve müşteri ( alıcı ) bilgileri bölümü bulunmaktadır. Bu bölümlerin kayıtlarını tamamladıktan sonra ödeme bilgileri bölümünden satış tarihi ve komisyon tutarı bölümü bulunmaktadır. Bu bölümleri tamamladıktan sonra satışı gerçekleştirmek için butonuna basınız.
  Araçlarınızın Türüne göre; Araç türü, Satış Miktarı ve Kar/Komisyon istatistiksel değerleri alabilir bu değerlere göre grafiksel çıktılarını oluşturabilirsiniz.
  Araç bilgilerinizi, araç borçlarınızı, aracın ceza ve MTV sorgulama işlemleri, trafik işlemleri, yabancı işlemler sorgulamaları, T.C kimlik no sorgulama, vergi no sorgulama ve Emniyet Müdürlüğü'nün ana sayfasına bu bölümler üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilir ve aracınızı bu bölümler yardımıyla sorgulayabirsiniz.

  Sürüm : 2.04

  Boyut : 6.63 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : 4 kayıt hakkı

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Hursoft Yazılım Şirketi

  [​IMG]

  Hursoft Oto Galeri Takip Programı 2.04
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Hursoft Galeri Takip Forum Tarih
Hursoft Spor Klübü Programı G-H 20 Eylül 2010
Hursoft Kurs Otomasyonu 2.15 İndir G-H 12 Mart 2009
Hursoft Cari Hesap Programı (Cari-Banka-Kasa) 2.10 G-H 8 Şubat 2009
Hursoft Magaza Programı 2.15 Download G-H 30 Ocak 2009
Hursoft Market Programı 2.15 Download G-H 29 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş