HTC Evo 4G Android Bilgileri Özellikleri

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda DeMSaL tarafından 28 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  HTC Evo 4G Android Bilgileri Özellikleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  HTC Evo 4G Android - HTC Evo 4G Android Telefon - Yeni HTC Evo 4G Android - HTC Evo 4G Android Cep Telefonu - HTC Evo 4G Android Telefon Tanıtım - HTC Evo 4G Android Özellikleri  Sprint ve HTC dünyanın ilk 3G / 4G Android Smartphone cep telefonunu yaz mevsimine doğru kullanıcıların beğenisine sunacaklarını duyurdular. Sprint'in piyasaya sunacağı, dünyanın 4G özellikli ilk akıllı cep telefonu olan HTC EVO 4G Android Smartphone 4G hızında multimedya deneyimine imkân verecek. Böylece cep telefonu üzerinden 4G hızı sayesinde video, müzik, resim ve belgeler saniyeler içerisinde indirilebilecek.

  [​IMG]

  Dünyanın ilk 4G akıllı cep telefonu olan HTC Evo sayesinde kullanıcılar 4.3 inç büyüklüğündeki ekranda parmak hareketleriyle zum ve uzaklaştırma işlemleri yaparak hareket halinde iken internetten video indirip anında izleyebilecekler. HTC EVO 4G Android Smartphone cep telefonunda 1 GHz Qualcomm Snapdragon işlemcinin yanı sıra 8 megapiksel çözünürlüklü ve otofokuslu HD kalitesinde video kaydedebilen bir dijital kamera ve 1.3 megapiksellik bir ikinci kamera da mevcut.

  [​IMG]

  HTC EVO 4G akıllı cep telefonunun bünyesindeki dâhili hotspot özelliği sayesinde 4G bağlantısı sekiz adet Wi-Fi destekleyen cihaza paylaştırılabiliyor. Böylece kullanıcılar hareket halindeyken laptop, dijital fotoğraf, makinesi, müzik çalar, oyun konsolu, video oynatıcı ve diğer W-Fi özellikli cihazlarıyla kolaylıkla 4G bağlantısını paylaşabiliyorlar.

  [​IMG]

  HTC 4G Smartphone özellikleri
  HTC EVO 4G cep telefonu HTC Sense kullanıcı arayüzünün en son versiyonuna sahip. HTC Sense'in HTC Hero modelinde karşılaştığımız en yeni fonksiyonlarına da sahip olan yeni HTC Evo 4G smartphone akıllı cep telefonu Facebook ve Twitter gibi paylaşım sitelerinden gelen verileri tek bir başlık altında toplayan Friend Stream, yeni interaktif widget'lar indirebilme ve cihazı havaya kaldırınca zil sesinin kısılması gibi yeni ilave özellikler içeriyor.

  [​IMG]

  "HTC ve Sprint tüketicilerin yaşamlarını daha kolay hale getiren yeni gelişmeler ve teknolojiler üretme konusunda güçlü bir işbirliği geçmişine sahip," diyen HTC CEO'su Peter Chou sözlerini şöyle sürdürdü: "HTC EVO 4G Android Smartphone cep telefonunun Sprint ve HTC işbirliğinin en iyi yönlerini yansıtacağına ve HTC ile Sprint kombinasyonunun tüketicilerin cep telefonlarında daha kaliteli ve hızlı mobil internet sağlayacağına inanıyoruz."

  [​IMG]

  Android 4G deneyimi
  Dünyanın ilk 3G / 4G Android smartphone cep telefonu olan HTC EVO 4G en son versiyon Android işletim sistemine sahip. Android 2.1 platformu desteğinde HTC Evo 4G akıllı cep telefonunda çeşitli yeni özellikler bulunuyor:

  * Android 2.1 kelimeler yerine resimler arama gibi yeni bir yöntem sunuyor. Google Goggles sistemi kitap, DVD ve barkodlar üzerinde marka, logo ve grafik gibi semboller işlemleri yapabiliyor. Örneğin Golden Gate Köprüsünün resmin çektiğinizde bu görüntü aracılığıyla köprü hakkında tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz.
  * Yazılı mesajlaşma ve e-mail uygulamaları sesi yazıya dönüştürme özelliğine sahip. Kullanıcılar sadece ekrandaki mikrofon tuşuna basıp ardından yazıya dönüşmesini istedikleri mesajı sesli olarak söylüyorlar.
  * HTC Evo 4G smartphone cep telefonu ile Android Market aracılığıyla binlerce uygulamaya, widget'a ve oyuna erişip internet üzerinden indirerek bunları telefona kurmak mümkün.

  [​IMG]

  HTC EVO telefon incelemesi & piyasaya çıkış tarihi

  Telefonseverler HTC Evo 4G akıllı cep telefonuna Sprint üzerinden bu yaz mevsimine doğru sahip olabilecekler
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Android Bilgileri Özellikleri Forum Tarih
Robot ve Android Arasındaki Farklar Nedir Bilim & Teknoloji 28 Ocak 2014
Robot ve Android Arasındaki Farklar Nelerdir Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 19 Ocak 2014
Android İşletim Sistemi Nasıl Değiştirilir Diğer İşletim Sistemleri 20 Eylül 2012
Android İşletim Sisteminin Kullanımı Diğer İşletim Sistemleri 18 Eylül 2012
Android Telefonlar İçin Temalar Cep Temalar 10 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş