Hosting Takip 3.5 Download

'G-H' forumunda Siraç tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Hosting Takip 3.5 Download konusu Hosting Takip 3.5 Download

  Sürüm : 3.5

  Boyut : 11.3 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : 10 müşteri kaydı

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows Me/2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Nuh Ercan

  Tanıtım:
  Program Hosting hizmeti veren firmalara yönelik hazırlanmıştır. Müşteri ve hizmet takibi amacıyla kullanılmaktadır. Program ile domain, hostin, canlı yayın, reseller ve web tasarım hizmetlerinin kaydını tutabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

  Bu sürümde Eklenen Özellikler:


  Hizmetler tablosuna kalan gün alanı eklenmiştir.
  Önceki sürümdeki hatalar giderilmiştir.

  Programın genel özellikleri:

  Detaylı müşteri ve firma bilgisi kaydı:
  Müşterilerinizin kişisel ve fatura bilgilerini kaydedebilir ve dilediğiniz zaman çeşitli kriterlere göre arama ve sorgulama yapabilirsiniz. Örneğin tek tıklama ile borçlu müşerilerinizi ya da hizmet süresi dolmuş müşterilerinizi görebilirsiniz.

  Detaylı hizmet kaydı
  Verdiğiniz hizmetlerin başta tarih ve ücret bilgileri olmak üzere her türlü detayını kaydedebilir ve çeşitli kriterlere göre sorgulayabilirsiniz. Örneğin herhangi iki tarih arasında verdiğiniz hizmetleri ya da bir hosting paketinden kaç tane sattığınızı tek tıklama ile görmeniz mümkündür.

  Kullanıcı tanımlı hizmet kaydı
  Eğer standartlara uymayan ya da pek yaygın olmayan hizmetler veriyorsanız bu özellik çok işinize yarayacaktır. Verdiğiniz hizmeti kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. Hizmette tutacağınız verilerin alan adlarını belirleyerek hizmet tanımını kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Detaylı ödeme kaydı
  Müşterilerinizin yaptığı ödemelerin kayıtlarını tutabilir ve bunların toplamını görebilirsiniz. Ayrıca kullanıcıya yönelik esnek bir açıklama alanı da bulunmaktadır.

  Kullanıcı tanımı ve programa şifreli erişim
  Program çok kullanıcılı olarak çalışmaktadır. 3 çeşit kullanıcı profiline sahip olan program ile tam ve kısıtlı kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.

  Gelişmiş sorgulama özelliği
  Program çok gelişmiş sorgulama ve arama özelliğine sahiptir. Tarihe, pakete, müşteri türüne, hizmet türüne vb. kriterlere göre sorgulamalar yaptırabilir ve bunların listesini yazıcıdan alabilir ya da Excel'e aktarabilirsiniz.

  Müşterilere toplu mail gönderebilme özelliği
  Programın oldukça gelişmiş bir mail gönderme özelliği mevcuttur. Dilerseniz text tabanlı , dilerseniz de html tabanlı mailler hazırlayabilirsiniz. Maillerin üst ve alt bilgisini istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Örneğin süresi dolmuş ya da dolmak üzere olan müşterilerinize tek tıklama ile toplu mail göndermeniz mümkündür. Ayrıca çeşitli duyuru mailleri hazırlayıp tüm müşterilerinize de topluca gönderebilirsiniz. Belirlediğiniz bir müşteriye tüm hizmet ve ödeme bilgilerini tek tıklama ile mail olarak gönderebilirsiniz.

  Ağ üzerinden erişim
  Program kullanıcılarına ağ desteği de sunmaktadır. Yerel ağ üzerinde birden çok bilgisayarda programı kullanmanız mümkündür. Gelişmiş ağ denetim özelliği sayesinde kullanıcıların birbirinden habersiz kayıt silmeleri ve düzenlemeleri engellenmiş olup, çeşitli uyarılarla kullanıcıyı yönlendirmektedir.

  Fatura yazdırma özelliği
  Program oldukça kullanışlı bir fatura yazdırma modülüne de sahiptir. Tarayıcı ile faturanızı tarayıp , sürükle bırak tekniği ile yazdırma ayarlarınızı yapabilirsiniz. Böylece milimetrik hassasiyette faturalar yazdırabilirsiniz. Birden çok fatura ayarı kaydedip dilediğiniz zaman bu ayarları çağırabilirsiniz.

  Kasa defteri modülü
  Programda yer alan kasa defteri modülü ile gelir-gider akışınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Tarih ve nakit hareket türüne göre sorgulamalar yapabilirsiniz. Örneğin belirlediğiniz tarihler arasında toplam gideriniz ve gelirinizi görebilir ve bunları yazıcıya aktarabilirsiniz.

  Yedekleme özelliği
  Programın tüm yedeğini tek bir dosya şeklinde alabilirsiniz. Dosyalar sıkıştırıldığı için yedek dosyası çok az yer kaplamaktadır. Ayrıca aldığınız yedeği daha sonra tek bir tıklama ile yükleyebilirsiniz.

  Program demo sürüm olarak yayınlanmaktadır. Demo sürümde 10 müşteri kaydı sınırlaması vardır.
  Programın tam sürüm ücreti 150 YTL dir.
  [​IMG]

  Hosting Takip 3.5
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Hosting Takip Download Forum Tarih
Hosting Takip 3.6 Download G-H 30 Ocak 2009
Hosting Takip 3.4 Download G-H 29 Ocak 2009
HostingTakip 3.3 Download G-H 29 Ocak 2009
HostingTakip 3.2 G-H 29 Ocak 2009
6 scripts pictures hosting - 6 Resim host scripti php HTML-PHP-ASP-JAVA 15 Mayıs 2009

Bu Sayfayı Paylaş