Host - Domain Kontrol 1.00 İndir

'G-H' forumunda Siraç tarafından 22 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Host - Domain Kontrol 1.00 İndir konusu Host - Domain Kontrol


  Sürüm
  : 1.00

  Boyut : 4.97 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : 20 kayıt

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : SCADA YAZILIM


  Tanıtım:
  Hosting firmaları için tasarlanmış olan Host - Domain Kontrol programı. Hosting ve domain hizmetlerinin zamanında verilmesini, müşterilerin hosting - domain tarihlerinin kontrol altında alınmasını, zamanı geldiğinde müşterilere otomatik hatırlatma maillerinin atılmasını, kullanıcılar için Hatırlatıcı modülü ile diğer gerekli işlerin zamanında yapılmasını ve kod arşivi ve link arşivi bölümü ile internet ortamında bulunan kodların ve linklerin saklanmasını sağlamaktadır. Bunların yanı sıra Programda girilen kayıtları arama, domain sahipleri için cari kart oluşturma ve cari hesap tutma, ve yine istenildiği anda da domain sahiplerine hatırlatıcı mail gönderme gibi özellikler mevcuttur. Program temel olarak şu modüllerden oluşmaktadır.


  İşlemler Modülü
  Tanımlamalar Modülü
  Arşiv-Hatırlatıcı Modülü

  Editörümüz YodaJedi'den NoT:
  Host: Host kelime anlamı olarak barındırmak demektir. İnternette tam olarak bu anlamda kullanılmaktadır. Diğer bir deyişle internet sitesinin sanal alemde barındığı yerdir.
  Domain: İnternet üzerinde kullanılan domain (alanadı) IP (İnternet Protokol) numaralarına ulaşmak için kullanılan bir isimlendirme sistemidir.
  Host - Domain Kontrol
   

Bu Sayfayı Paylaş