Hollywood'un lanetli filmleri...

'Garip olaylar' forumunda DilzaR tarafından 1 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  Hollywood'un lanetli filmleri... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hollywood'un lanetli filmleri...

  ''Matrix Reloaded'' filminde rol alan sanatçıların başına gelenler, Hollywood'un lanetli filmleri efsanesini tekrar gündeme getirdi.
  ''Matrix Reloaded'' filminde Oracle rolünü üstlenen Gloria Foster'ın, şeker hastalığından kaynaklanan komplikasyonlar yüzünden öldüğü bildirildi.
  Filmde daha önce oynaması planlanan, hatta birkaç sahnenin çekiminde rol alan genç şarkıcı Aliyah ise, 2001 yılında Bahamalar'dan dönerken uğradığı uçak kazasında hayatını kaybetmişti.
  Hollywood'un lanetli filmlerinden bir diğeri de korku filmi ''Poltergeist''. Bu filmin çekimlerinde rol alan 4 oyuncu, çeşitli nedenlerle hayata veda etti.
  Filmin küçük oyuncularından Heather O'Rourke daha 12 yaşında septik şoka girerek ölürken, filmdeki kız kardeşi Dominique Dunne, erkek arkadaşı tarafından öldürüldü.
  Filmde kötü ruhu canlandıran Julian Beck, mide kanserinden kurtulamayarak can verirken, iyi ruh rolünü üstlenen Will Sampson, kalp-akciğer nakli ameliyatına girdikten sonra yaşamını yitirdi.
  ''Game of Death'' filminde birlikte oynayan baba-oğul Bruce ve Brandon Lee de ''lanete'' kurban gittiler. Bruce Lee beyin kanamasından ölürken, Brandon Lee ''The Crow'' filminin çekimi sırasında oyuncak tabancadan çıkan ve belkemiğine saplanan kurşunun çıkarılması sırasında ameliyat masasında hayata veda etti.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hollywood'un lanetli filmleri Forum Tarih
Lanetli Şato - Lanetli Şato Oyunu Oyna - Çizgi Film Oyunları Çocuk Oyunları 7 Eylül 2010
Lanetli Sevgili Kitap Özeti - Melissa Marr Kitap Özetleri & E-Kitaplar 23 Ağustos 2010
Lanetliler Sirki - Laurell K. Hamilton Kitap, Resim ve Dergi 20 Ocak 2010
“Ağlayan Çocuk” tablosu lanetli mi? Garip olaylar 23 Aralık 2008
şeytana uyan kaybeder aslan> lanetli şeytana tapan satanistler (inceleme) Dini Sohbetler Dini Forum 14 Ağustos 2008

Bu Sayfayı Paylaş