Hollywood böylesini hiç görmemişti

'Sinema Dünyasından Haberler' forumunda Google tarafından 1 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Google

  Google Özel Üye

  Hollywood böylesini hiç görmemişti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Brad Pitt, Michael Douglas, Will Smith gibi yıldızlar ve Hollywood yapımcıları ona yalvarıyor… Bu bir aktrisin rüyası değil gerçek. Dahası o bunları reddediyor. Red gerekçesi ise güzelliği kadar sıradışı…

  [​IMG]

  Cemal Demir'in haberi - New York
  Hollywood Hollywood olalı bu şekilde reddedilmemişti.... Hindistan sineması Bollywood’un en güzel ve en popüler aktristi Aishwarya Rai; Brad Pitt’le, Michael Douglas’la, Will Smith’le aynı filmlerde yer almayı reddediyor. Her oyuncunun hayali olabilecek bu olağanüstü teklifleri reddetme gerekçesi de güzelliği gibi sıradışı; Hollywood filmlerindeki seks sahneleri.
  Bütün Hollywood peşinde, o reddediyor!
  Seks sahnelerinin varlığı ve öpüşme sahnelerinin çokluğu gerekçesiyle daha önce Brad Pitt ile ‘’Troy’’ filminde oynamayı reddeden Rai, ünlü aktörün yeni filmi için rol teklifini de Bollywood’taki işlerinin yoğunluğu gerekçesiyle reddetti.
  Julia Roberts’ın hakkında, ‘’Gezegenin en güzel kadını’’ iltifatını yaptığı 36 yaşındaki yıldızı, ellerinde senaryoyla Hindistan’a kadar giden Will Smith ve Michael Douglas gibi Hollywood’un ağır topları bile ikna edememiş. Michael Douglas bir kere Hindistan’a giderken, Will Smith, ‘’Hancock’’ ve ‘’Seven Pounds’’ filmleri için iki kez Hindistan’a gitmiş ama eli boş dönmüş.
  Hollywood’un ilgisinden dolayı büyük gurur duyduğunu kaydeden Rai, kapris yapmadığını vurgulayarak, ‘’Amerikan filmlerindeki seks sahneleri bana göre değil’’ diye konuşuyor. Rush Hour’da da oynamayı reddeden Rai, ‘’Pembe Panter 2’’ filminde rol almış.
  Hollywood yapımcıları ne kadar şöhret ve para vaadetse de baştan çıkaramadıkları bu aktristen mahrum kalmaya mahkum gözüküyor. Rai’nin yaklaşımı ise sinema dünyasında çığır açacak cinsten: ‘’Ben sanat hayatımın gittiği yolla barışığım’’.

  (Haber 7)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hollywood böylesini hiç Forum Tarih
Hollywood yıldızlarının doğal bakım reçeteleri El Ayak ve Vücut Bakımı 14 Temmuz 2010
Türk bilim adamının ilk filmine Hollywood'dan büyük ilgi! Sinema Dünyasından Haberler 8 Mayıs 2010
Hollywood Hills font indir Font ve İconlar 3 Nisan 2010
Hollywood filmi Türkiye'de geçecek Sinema Dünyasından Haberler 31 Ocak 2010
Eleştirmenlerin notu: Hollywood'vari Magazin Haberleri 21 Ocak 2010

Bu Sayfayı Paylaş