Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

'Konya Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 18 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu Hakkında - Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu Tanıtım - Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu Resimleri - Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu İletişim

Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: HOCACIHAN HÜSEYİN YILDIZ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Hocacihan Hacilar Mahallesi Cihan Caddesi No:109
    Telefon Numarası: 3322474047
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Kaynak : webrehberi.biz

Yükleniyor...