HJSplit 2.4 İndir

'G-H' forumunda Siraç tarafından 31 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  HJSplit 2.4 İndir konusu HJSplit 2.4

  Boyut : 335 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Freebyte Software

  Tanıtım:
  HJ-Split bir dosya parçalama ve birleştirme yazılımıdır. Zaman zaman bilgisayar kullanıcıları büyük boyutlu dosyaları çeşitli nedenlerden dolayı parçalara ayırma gereksinimi duyabilirler. HJ-Split yazılımı bu işlevi oldukça başarılı biçimde yerine getirebilmektedir.

  Ücretsiz olan yazılımın kullanımı da oldukça kolaydır. Yazılımın ana menüsü dört ayrı görevi tek tıklama ile yapabilecek biçimde tasarlanmış ve bu sayede çok güzel bir kullanıcı arayüzü sunulmuştur. HJ-Split yazılımı ile parçalamış olduğunuz dosyaları tekrar birleştirme imkanınınız da bulunmaktadır. Herhangi bir dosya türü ya da boyutu gözetmeksizin tüm dosyalarınızda kullanabilirsiniz.

  Kuruluma gereksinim duymayacağınız yazılımı "hjsplit.exe" uygulamasına tıklayarak başlatabilirsiniz. 10gb'nin üstündeki büyük boyutlu dosyalar üzerinde dahi çalışma imkanı sunan yazılım dosya parçalama-birleştirme özelliklerinin yanısıra; dosya karşılaştırma ve sağlama işlemlerini de gerçekleştirebilmektedir. Tüm Windows tabanlı işletim sistemleri ile uyumlu olan yazılımın boyutu da oldukça küçüktür.


  HJSplit 2.4
   

Bu Sayfayı Paylaş