History Submenus - Geçmiş Menüsünü Kullanışlı Hale Getirin!

'Mozilla Hakkında Her şey' forumunda UquR tarafından 29 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  History Submenus - Geçmiş Menüsünü Kullanışlı Hale Getirin! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  History Submenus - Geçmiş Menüsünü Kullanışlı Hale Getirin!


  History Submenus Version: 1.0.1. Mozilla Firefox 2.0 sürümü ile uyumlu. 19 KB History Submenus eklentisi, önceki günlerde ziyaret ettiğiniz web sayfalarının linklerini “Geçmiş” menüsünde kullanışlı bir şekilde listeler. Kısacası, Mozilla Firefox’a entegre olarak çalışan “Geçmiş” klasörünün içindeki bilgileri, “Geçmiş” menüsünde listeler.
  History Submenus eklentisini yüklemeniz için buraya tıklayın ve Mozilla Firefox’unuzu yeniden başlatın.
  Firefox’unuzu yeniden başlattıysanız, “Geçmiş” menüsünde daha önceki bir kaç güne ait ziyaret ettiğiniz sayfaların listesini göreceksiniz.
  [​IMG]
  Geçmiş menüsünde gezdiğiniz geçmiş günlerin sayılarını listede arttırmak veya azaltmak isteyebilirsiniz. Bunun için; Araçlar -> Eklentiler -> History Submenus -> Seçenekler’den “Items in top menu” değerini değiştirmelisiniz. Örneğin; bu değeri 10 seçerseniz, son 10 güne ait ziyaret edilen listeler Geçmiş menüsünde yer alır.
  [​IMG]

  Ayrıca yukarıdaki menüde, “Number of Submenus” değeri, eski günlere ait listenin üst kısmında gösterilen en son ziyaret ettiğiniz web sayfa sayısıdır. Örneğin; bu değeri 10 seçerseniz, “Geçmiş” menüsünün üst kısmında, en son ziyaret ettiğiniz 10 link yer alır. “Hide empty submenus” seçeneğini işaretlemek ise, geçmiş günlerden birinde ziyaret ettiğiniz sayfa yoksa, o günün listeden çıkarılmasını sağlar.
   

Bu Sayfayı Paylaş