Hisar Dershaneleri

'Dersaneler' forumunda Mavi_Sema tarafından 27 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Hisar Dershaneleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hakkında

  Hisar Dershaneleri Bornovadaki ikinci eviniz. Hisar dershanesi bir çok avantajı ile birlikte Ulaşım kolaylığı ile de sizlere hizmet vermektedir. Hisar Dershanesi Özkanlar Migros'tan, Osmangazi Yoluna dönünce Halil Atila Plaza ve Kipa Expres yanındaki binada hizmet vermekteyiz.

  Çalışma kabinleri ile öğrencilerimize yüksek konsantrasyon ve verimli bir ders çalışma ortamı sağlanmaktadır. Öğrencilerimiz ders çalışırken takıldıkları noktalarda uzman öğretmenlerinden yardım alabilmektedir. Üstelik bu hizmet dershanemiz öğrencilerinin tümüne ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

  Danışman öğretmen her öğrenciye bireysel kişiliğine uygun bir haftalık çalışma programı hazırlar ve öğrencinin bu programı uygulayıp uygulamadığının kontrolünü yapar. Bu program bireyin gelişimine bağlı haftalık olarak yenilenir. Ayrıca eğitim danışmanı aylık olarak velilerle birebir görüşerek öğrencinin genel durumu hakkında veliye bilgi verir.

  Klasik dershane ortamının getirebileceği psikolojik baskıları yok etmek, öğrenme olayını hızlandırmak, öğrencileri öğrenme sürecinde daha fazla aktif hale getirmek ve öğrenme fırsatlarını ve alternatiflerini arttırmak amacıyla dershanemizde teknoloji sınıfları kurulmuştur.


  Kurslar

  ÖSS
  OKS


  İletişim

  Kazım Dirik Mh. 243 sok. no: 17 k: 2 (Özkanlar migros arkası kipa Express yanı)
  Bornova
  İzmir

  E-posta:info@hisardershanesi.com
  Telefon:343 73 75 - 343 75 77
  Faks:343 73 75


  http://www.hisardershanesi.com

   

Bu Sayfayı Paylaş